Home Nogomet Prva ŽNL Istra Pogodak odluke pao u 108. minuti, teža ozljeda Patrika Drndića zasjenila rezultat

Patrik Drndić

Rijetki su susreti kojeg svi akteri žele zaboraviti. Naime, u 63. minuti je Patrik Drndić postigao gol za 1:2, ali se pritom teže ozlijedio te je nakon 20 minuta ipak uspio izaći s terena te je upućen na slikanje.

Zbog toga je sudac Oroz utakmicu produžio čak 19 minuta, a posljednji gol, onaj Admira Fejzića za odluku i pobjedu gostiju, postignut je u pretposljednjoj, dakle 108. minuti. No, sigurno bi Potpićanci mijenjali trobod za zdravlje svog suigrača kojem želimo što brži oporavak.

PULA – Pomoćno igralište Aldo Drosina – Gledatelja: 50 – PRVA ŽNL – 13. KOLO
GLAVNI SUDAC: Josip Oroz (Pula) POMOĆNI SUCI: Mateo Čalić (Marčana) i Zoran Vasiljević (Valbandon) DELEGAT: Siniša Pavlović (Pula)

ISTRA – POTPIĆAN 2:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Hodžić 33´, 1:1 Devović 50´, 1:2 Drndić P. 63´, 2:2 Devović 90+1´, 2:3 Fejzić 90+18´

Žuti kartoni: Devović, Balen, Mirčić (Istra); Fejzić, Kovačević (Potpićan)

ISTRA: Turčić, Džanić, Ivešić, Dubravac, Kovač, Kalanj, Devović, Mirčić, Živadinović, Tonković (53. Balen), Kinkela.
Trener: Dragutin Ristić

POTPIĆAN: Aničić, Žic, Drndić K., Drndić P. (83. Paliska, 102. Kovačević)), Hodžić, Bojkić, Belušić, Vretenar, Fejzić, Pamić, Nurkić (od 91. Smajlović).
Trener: Goran Terković