Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Poker na Olivi

Poker na Olivi

SHARE

U nepotrebno nervoznoj utakmici nogometaši Mladosti iz Fažane pobijedili su bakarski Borac koji ovog proljeća nimalo ne „briljira“. Gosti su imali prigovora na suđenje, a domaćin na grubost igrača Borca pa se može reći da su postojale tenzije svih 90 minuta.

Matija Funčić je u 29. realizirao najstrožu kaznu nakon igranja rukom od strane gostiju, a Almir Halilović je s desetak metara iskosa u 51. zabio za 2:0. Treba reći da je isti igrač na današnjoj utakmici i pogodio vratnicu, a da mu je Ćućić u dva navrata lijepo obranio iz matnih situacija.

Borac je smanjio samo tri minute kasnije, ali u 68. Halilovićev centaršut u svoj gol skreće Iljazi za 3:1 da bi konačnih 4:1 postavio Mark Kostešić nakon lijepe asistencije i prodora Ronya Geromelle.


FAŽANA – SRC Oliva – Gledatelja: 50 – IV NL NS RI – 29. KOLO
SUDAC: Marko Smrtić (Pula) POMOĆNI SUCI: Željko Bunčić (Poreč) i Mauricio Ušić (Pula) – DELEGAT: Miro Koroman (Barban)

MLADOST – BORAC 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Funčić 29´-11m, 2:0 Halilović 51´, 2:1 Jurić 54´, 3:1 Iljazi (ag) 68′, 4:1 Kostešić 81˙

Žuti kartoni: Funčić, Kostešić, Geromela, Valčić (Mladost); Dukađin, Sedlić, Omerović, Spajić (Borac)

MLADOST: Tončinić, Ristić (od 63. Geromella), Paus, Halilović, Vujica, Bogdan (od 67. Baf), Valčić, Milotić (od 50. Hasanbašić), Funčić, Kostešić, Bradarić.

Trener: Kristian Pekica

BORAC: Ćućić, Tomiek, Kovač, Dukađin, Pribanić (od 74. Prgić), Imeraj, Sedlić, Iljazi, Jurić, Omerović, Klenovšek.

Trener: Damir Kraljić


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 29. KOLO

25-05-2019 17:30
Naprijed
Buje
25-05-2019 17:30
Uljanik
Otočac
25-05-2019 17:30
Vihor
Rudar
25-05-2019 17:30
Crikvenica
Grobničan
25-05-2019 17:30
Halubjan
Vinodol
25-05-2019 17:30
Nehaj
Cres
25-05-2019 17:30
Pazinka
Rovinj
25-05-2019 17:30
Mladost /F/
Borac

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 30 24 3 3 101 31 75 WLWWW
2 Nehaj 30 15 9 6 48 23 54 LWDWW
3 Pazinka 30 15 9 6 62 42 54 LDWWW
4 Vinodol 30 13 10 7 44 40 49 WDDLD
5 Naprijed 30 12 11 7 51 35 47 WWWDD
6 Borac 30 13 7 10 38 35 46 DWLLL
7 Buje 30 11 9 10 46 39 42 LLWDD
8 Rovinj 30 11 7 12 40 42 40 WLDLL
9 Rudar 30 11 6 13 46 49 39 WLWLW
10 Cres 30 11 6 13 38 51 39 DWLLW
11 Otočac 30 11 6 13 33 47 39 WLWLD
12 Uljanik 30 10 5 15 41 48 35 WWLWL
13 Mladost /F/ 30 9 7 14 41 56 34 LLDWD
14 Crikvenica 30 8 7 15 34 49 31 LWLLD
15 Vihor 30 8 2 20 38 76 26 LLLWL
16 Halubjan 30 3 6 21 28 66 15 LWLWL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 30. KOLO

31-05-2019 17:30
Rudar
Uljanik
01-06-2019 16:00
Otočac
Naprijed
01-06-2019 17:30
Buje
Mladost /F/
01-06-2019 17:30
Borac
Pazinka
01-06-2019 17:30
Rovinj
Nehaj
01-06-2019 17:30
Cres
Halubjan
01-06-2019 17:30
Vinodol
Crikvenica
01-06-2019 17:30
Grobničan
Vihor