Home Nogomet Istra 1961 Poraz pionira, slavlje kadeta kod Rudeša

Poraz pionira, slavlje kadeta kod Rudeša

Pioniri i kadeti pulskog prvoligaša gostovali su jučer kod Rudeša i zabilježili polovičan učinak. Momčad Dalibora Bošca poražena je 3:1 dok su trupe Sergeja Banovića zabilježile vrijednu minimalnu pobjedu i učvrstili se na četvrtom mjestu prvoligaške ljestvice, odmah iza Dinama, Osijeka i Hajduka.

Kod pionira je već nakon prvog dijela bilo rezultatski sve okončano. Rudeš je sa dva gola Kwedia i jednim Juroša otišao na nedostižnih 3:0 do odmora, a u nastavku je samo poraz ublažio Daniel Jelenaca. Pioniri Istre 1961 nalaze se na desetom mjestu sa 12 osvojenih bodova nakon jedanaest odigranih kola.

ZAGREB – Igralište ŠC Rudeš – Prva HNL pioniri – 11. kolo – SUDAC: Domagoj Ćurdo (Zagreb), POMOĆNICI: Toni Dadić (Zagreb) i Vinko Podrug (Zagreb)

RUDEŠ – ISTRA 1961 3:1 (3:0)

Žuti karton: Curman (Rudeš)

Strijelci: 1:0 Kwedi 22′, 2:0 Juroš 32′, 3:0 Kwedi 35′, 3:1 Jelenaca 58′

RUDEŠ: Jakšić, Kasumović (65. Soldo), Folnegović, Popov (65. Pribanić), Markulin, Abramović, Galeković (65. Filipčić), Jakšić, Juroš (52. Anić), Vrzić (65. Grubač), Kwedi (52. Curman)

Trener: Mario Gotovac

ISTRA 1961: Šteko, Gojani, Krivičić, Dabić, Tomić, Banković, Oros (50. Šehić), Zoran, Vujičić (50. Jelenaca), Ahmeti, Perković

Trener: Dalibor Božac

Kadetska je momčad petnaest minuta prije kraja susreta okončala svoju dominaciju pogotkom Lorenza Travaglie, te se nalazi na ljestvici odmah iza vodeće trojke, Dinama, Osijeka i Hajduka.

ZAGREB – Igralište ŠC Rudeš – 1. HNL kadeti – 11. kolo – SUDAC: Toni Dacić (Zagreb), POMOĆNICI: Domagoj Ćurdo (Zagreb) i Vinko Podrug (Zagreb)

RUDEŠ – ISTRA 1961 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Travaglia 75′

RUDEŠ: Ciban, Riđan (76. Jurković), Jambreuš (85. Grubišić), Durešić, Vranešić, Verić (85. Ukalović),  Pavić, Jurak, Škarec (76. Deželjin), Bušić (68. Bulić), Čop (85. Matić)

Trener: Zdravko Marković

ISTRA 1961: Jurak, Lovrić, Duždević, Kocijančić, Corelli, Nerlović (79. Celija), Krasniqi (90. Šugar), Žgomba, Travaglia, Đuranović, Šerifović (66. Delimehić)

Trener: Sergej Banović