Košarkaši Stoje su, nakon uvodne pobjede nad Dubrovnikom, na neugodan način poraženi na gostovanju u Samoboru. Nažalost, tri sekunde prije kraja susreta je Domagoj Samac poentirao za konačnih 74:72.

Treba reći kako su Puljani odradili odličnu posljednju četvrtinu. Naime, devet minuta prije kraja Kujundžić je pogodio za 66:54 i činilo se da domaći kontroliraju susret, no Stoja se vratila u susret. Nažalost, bilo je prekasno i premalo koncentracije. Nevezano uz to, košarkaši Stoje pokazali su još jednom da im je mjesto u ovom društvu.

Domaće je predvodio spomenuti Samac s 25 koševa, a kod gostiju najefikasniji je bio Evan Wardlow s 22 koša, dok je Niko Travica ubacio 16 koševa uz 11 skokova, a Marin Đugum na 13 koševa dodao čak 15 skokova.

SAMOBOR – Gradska – GLEDATELJA: 50 – PRVA MUŠKA LIGA – 2. KOLO

SAMOBOR – STOJA 74:72

(18:17, 24:19, 22:18, 10:18)

SAMOBOR: Samac 25, Rašić 2, Pavičić 12, Živković 5, Macner 7, Vranješ 8, Sedlar, Glasnović, Popović 7, Jakšić, Kujundžić 8, Kalpić

Trener: Marko Sedlar

STOJA: Wardlow 22, Dasko, Marić 8, Travica 16, Đugum 13, Dukić, Bulešić 6, Gustovarac 5, Blažević 2, Banko, Ostojić

Trener: Igor Valić