Home Rukomet Premijer HMRL Poraz Umaga na neugodnom gostovanju kod Dubrave

Poraz Umaga na neugodnom gostovanju kod Dubrave

Poraženi su rukometaši Umaga na teškom gostovanju u Dubravi. Igralo se gol za gol sve do 45. minute kada je Dubrava imala seriju pogodak iz koje se Umag nije imao vremena vratiti.

Vozab s dva uzastopna pogotka otvara utakmicu međutim Umag se brzo konsolidirao, pa je već u šestoj minuti 3:3. Imali su domaćini u 15. minuti 5:3 preko Lisca te održavali nekoliko minuta kada su sve u “egal” vratili Umažani preko Sinčića i Dizdara. Umag prvi put vodi u 25. minuti preko Tomljanovića međutim na odmor se odlazi rezultatom 11:11.

Opet se Dubrava “odvojila” u 40. minuti kada je Vozab postavio 16:14, ali su brzo odgovorili Ćuzović i Tomljanović. Ključni trenutak susreta dogodio se od 46. do 52. minute kada gosti postižu pet uzastopnih pogodaka, dok Umag nije postigao nijedan, te u 52. minuti na semaforu stoji 24:18. Seriju je prekinuo Dizdar, s dva brza pogotka Tomljanović je smanjio na 25:21, ali za nešto više nije bilo vremena.

ZAGREB – SD Dubrava – Paket24 Premijer Liga – 5. KOLO
SUCI: Hrvoje Čačić i Frano Josić (oba Zagreb)

DUBRAVA – UMAG 27:24 (11:11)

UMAG: Vozab 7, Barbić 6, Matov, Mandić, Kajba, Turčić, Lisac 4, Farkaš, Malbašić 1, Sofić 1, Šalić, Molc 4, Obradović, Kaštelan, Komljenović 3.

Sedmerci: 4/4, Isključenja: 10 minuta (Malbašić 2, Molc 2, Obradović 2, Kaštelan 2, Komljenović 2)

Trener: Krešo Ivanković

UMAG: Lučin, Kamba, Horozović 2, Dizdar 3, Paradžiković, Milinković, Tomljanović 7, Matijević, Radić 1, Sinčić 5, Golik 1, Ćuzović 5.

Sedmerci: 4/4, Isključenja: 12 minuta (Horozović 4, Tomljanović 4, Sinčić 2, Ćuzović 2)

Trener: Boris Lisica