Home Premijer HMRL Liga za prvaka Poreč pobjedom protiv Dubrave “izbio” na treće mjesto

Poreč pobjedom protiv Dubrave “izbio” na treće mjesto

Četvrto kolo Lige za prvaka donijelo je uvijek zanimljivi susret između Poreča i Dubrave. Pravi je to derbi Paket24 Premijer Lige već nekoliko godina unazad, a tako je bilo i danas. Iako ima još puno kola do kraja Poreč je važnom pobjedom protiv Dubrave napravio veliki korak prema trećem mjestu na ljestvici.

Od samog početka gledali smo napetu utakmicu gdje je minimalna prednost na strani domaćina, a Porečani prvi put +2 imaju u 12. minuti kada je pogodio Rađaković. Nakon toga, Poreč još podiže svoju igru, pa Glavaš u 17. minuti postavlja 12:8. Držali su prednost domaćini i na samom kraju poluvremena kada su Ljubić i Glavaš postizali pogotke za svoju momčad. Potom, Ljubić te Ikanović postavljaju konačni rezultat prvog djela.

Nakon predaha Poreč i dalje održava prednost, ali Godec nakon tri minute nastavka smanjuje na 21:19, a imali su gosti i 23:23 u 38. minuti. Međutim, na ulasku u posljednjih 20 minuta pogotkom Rađakovića Poreč opet vodi, a ubrzo opet ima i +2. Ikanović je u 49. minuti postavio 29:26, a Ljubić u 52. i 31:27 kada je postalo jasno da će bodovi iz ovog važnog susreta ostati  u Poreču.