Home Rukomet Premijer HMRL Porečani nestali na deset minuta

Porečani nestali na deset minuta

Ivan Filipović

Vinkovačka Spačva nije djelovala kao da će danas slaviti protiv Porečana, ali je onda u jednom trenutku, oko 45. minute krenula u furioznu seriju koja im je nakon toga i donijela bodove.

Porečani su imali vodstvo od 19:20 u 42. minuti, igrali i dobro dotad, ali je semafor 11 minuta kasnije pokazivao 26:21. Taj neugodni “blackout” koštao je Porečane danas boljeg rezultata.

Kod domaćina tri igrača postigla većinu golova. Dario Raguž osam, Marko Nađ sedam, a Rene Mihaljević šest, a svi zajedno promašili su dvaput. Goste je predvodio budući francuski prvoligaš Ivan Filipović sa sedam golova iz igre.