Home Nogomet Treća HNL Zapad Porečani odigrali jednu od najboljih utakmica u sezoni i uvjerljivo slavili

Porečani odigrali jednu od najboljih utakmica u sezoni i uvjerljivo slavili

SHARE
Vedran Radman

Jadran je danas u Dugom Selu odigrao jednu od najboljih utakmica ove (polu)sezone, pogotovo prvih 45 minuta gdje su uz osjetnu dominaciju u potpunosti s terena “obrisali” domaću momčad.

Prije svega, treba reći da u “moru” provjerenih igrača koje Jadran ima često se zaboravlja na kvalitetne mlade igrače. Vedran Radman danas je pokazao da i on može odlučiti trećeligaški dvoboj.

Naime, danas je u 27. minuti osvojio jednu loptu na rubu šesnaesterca, a onda se oslobodio na šut i ljevicom pogodio za 0:1. Samo dvije minute kasnije idealno između dva braniča šalje loptu za brzonogog Roberta Vlizla koji povisuje na 0:2.

Treći i posljednji pogodak na utakmici zabio je Emanuel Valenta, na asistenciju Gorana Tomića koji je upisao i jednu obranu tom igraču, u drugom dijelu kad ga je lopta pogodila na gol-liniji. Osim toga, Valenta je promašio još jednu “mrtvu” šansu u prvom, dok je to isto Vlizlo napravio u drugom. Sve u svemu, Dugo Selo je dobro prošlo…


DUGO SELO – Gradski stadion – Gledatelja: 150
TREĆA HNL ZAPAD – 33. KOLO – SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) – POMOĆNI SUCI: Nenad Pjevac (Delnice) i Matija Kukurić (Sisak) – DELEGAT: Josip Stipković (Zagreb) – ČETVRTI SUDAC: Davor Ješić (Sisak)

DUGO SELO – JADRAN 0:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Radman 27′, 0:2 Radman 29′, 0:3 Valenta 31′

Žuti kartoni: Benković (Dugo Selo) Sumić (Jadran)

DUGO SELO: Bagarić, Salatović (46. Lepotinec), Filipović, Pekčec, Ivančić, Benković, Mikulić, Pavlić (82. Zelić), Galić (65. Međugorac), Frigan, Stjepanović.
Trener: Damir Biškup

JADRAN: Pavlić, Leko (84. Tikas), Ilić, Radman, Tomić, Vlizlo, Sumić (73. Dujanić), Videkić, Banić (67. Šegon), Valenta, Romić.
Trener: Danijel Jumić


TREĆA HNL ZAPAD – 30. KOLO

10-05-2019 17:00
Opatija
Vrbovec
10-05-2019 17:00
Novigrad
Maksimir
11-05-2019 17:00
HAŠK
Orijent 1919
11-05-2019 17:00
Dubrava TK
Zagreb
11-05-2019 17:00
Jarun
Ponikve
11-05-2019 17:00
Dugo Selo
Jadran
11-05-2019 17:00
Špansko
Kurilovec Velika Gorica
12-05-2019 11:00
Trnje
Zagorec
12-05-2019 17:00
Vinogradar
Krk

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Vinogradar 33 24 5 4 88 36 77 WWLDW
2 Dubrava TK 33 23 4 6 80 33 73 WWWWW
3 Orijent 1919 33 21 5 7 72 44 68 WWWWW
4 Trnje 33 16 7 10 59 40 55 LWWDL
5 Kurilovec Velika Gorica 33 13 13 7 60 39 52 LWDDW
6 Dugo Selo 33 15 5 13 47 56 50 WLDLW
7 Opatija 33 13 9 11 53 47 48 WWLDL
8 HAŠK 33 14 6 13 47 41 48 DLLWW
9 Krk 33 13 6 14 50 50 45 DLWDL
10 Jadran 32 14 2 16 52 56 44 WWLLL
11 Zagorec 33 11 7 15 54 57 40 LLDLD
12 Vrbovec 33 12 4 17 44 60 40 LLLLW
13 Ponikve 32 12 4 16 37 53 40 WLLLL
14 Maksimir 33 11 6 16 50 55 39 LWWDL
15 Jarun 33 11 4 18 42 56 37 LWDWL
16 Špansko 33 10 5 18 41 71 35 LLWWW
17 Novigrad 33 10 3 20 49 64 33 LLWWD
18 Zagreb 33 4 3 26 26 93 14 WLLLL

TREĆA HNL ZAPAD – 31. KOLO

15-05-2019 17:00
Špansko
Opatija
15-05-2019 17:00
Kurilovec Velika Gorica
Dugo Selo
15-05-2019 17:00
Jadran
Trnje
15-05-2019 17:00
Zagorec
Jarun
15-05-2019 17:00
Ponikve
Dubrava TK
15-05-2019 17:00
Zagreb
Novigrad
15-05-2019 17:00
Maksimir
HAŠK
15-05-2019 17:00
Orijent 1919
Vinogradar
15-05-2019 17:00
Krk
Vrbovec