Home Rukomet Premijer HMRL Porečani pružili sjajan otpor favoriziranom PPD Zagrebu

Porečani pružili sjajan otpor favoriziranom PPD Zagrebu

U sklopu 11. kola u Poreč su stigli aktualni prvaci Hrvatske te su već u petak ove dvije momčadi odigrale međusobni susret.

Počelo je očekivano, sa vodstvom domaćina. Nakon osam minuta igre pogotkom Matanovića na semaforu stoji 4:1. Međutim, dvaput uzastopno je iz sedmerca pogodio Krajcar pa je nakon dvije minute rezultat 3:4. Držali su se domaćini na zaostatku od dva pogotka sve do 21. minute kada serijom od tri pogotka gosti odlaze na +5 (6:11).

Iako se odmor otišlo s rezultatom 9:14 PPD drugo poluvrijeme otvara s dva pogotka, pa je nakon tri minute igre 9:16. Borbeni Porečani nastavili su igrati svoju igru te su prvo Krajcar i Ljubić smanjili na 12:17, a potom je Ljubić s dva uzastopna pogotka postavio lijepih 14:18 u 40. minuti. Brzo to gosti vraćaju na +6, a tri minute prije kraja Kraljević pogađa za najveću prednost na susretu (19:26). Poreč međutim igra do posljednje minute te mini serijom od tri pogotka koju predvodi Malinarich s tri te Čipraka s jednim pogotkom u 59. minuti ima odličnih 22:26.

POREČ – SD Veli Jože – Paket24 Premijer Liga – 11. KOLO
SUCI: Matija Brodić i Matija Hodžić (oba Zagreb)

POREČ – PPD ZAGREB 22:27 (9:14)

POREČ: Krajcar 7, Vučić 2, Petrov, Boka, Krbavčić, Vladić, Malinarich 2, Čipraka 1, Radunović 2, Moslavac 1, Ikanović 1, Bošnjak 2, Ljubić 4, Vinković.

Sedmerci: 6/7, Isključenja: 8 minuta (Vučić 4, Petrov 2, Ljubić 2)

Trener: Ilija Lovrinović

PPD ZAGREB: Šipić 1, Vistorop 1, Ćavar 7, Mandić 2, Faljić, Klarica 6, Srna, Klis 3, Slavić, Ivić, Kraljević 1, Sirotić, Matanović 3, Ravnić 3, Hrstić, Grahovac 2.

Sedmerci: 7/7, Isključenja: 12 minuta (Grahovac 4, Šipić 2, Srna 2, Kraljević 2, Ravnić 2)

Trener: Ivica Obrvan