Home Nogomet Druga ŽNL Istra PORTIERI DRUGA ŽNL – 10. kolo | Mnoštvo golova, Kanfanar do troboda

PORTIERI DRUGA ŽNL – 10. kolo | Mnoštvo golova, Kanfanar do troboda

Čak devet golova vidjeli smo danas u Portieri Drugoj ŽNL. Valdebek je u Grabrima ugostio Kaštelir Labince koje je i dvaput vodio. Prvi put zbog gola Rene Budije, a drugi put ih u 56. minuti u vodstvo dovodi Andi Smrekar. No, gosti preko Marka Živkovića i autogola domaćina u 82. minuti dolaze do 2:2 i boda.

U Kanfanaru samo naizgled napeto. U 21. minuti Antonio Pamić dovodi domaćina u vodstvo, a u 55. Ivan Modrušan povisuje na 2:0. Nadu gostima budi Emanuel Melon u 82. minuti, a ubrzo na dva gola razlike „vraća“ Deivid Banovac, za 3:1. Točku na „i“ stavio je Melon svojim drugim pogotkom za 3:2 u posljednjoj minuti.