Ostalo

POSLJEDNJI DAN VELJAČE | Valdebek doveo petoricu, Valbandonci sedmoricu, a Višnjanci bivšeg miljenika Šajeta

Sandro Užila (FOTO: Alex Knapić)

Nogometni klubovi osnažili su ozbiljno posljednjeg dana veljače. Prije svega, Valdebek. Patrik Barišić, Dragan Đokić, Filip Kristaj, Manuel Karić i Diego Frank stavljaju se na raspolaganje treneru Predragu Ivanoviću te će sigurno biti ozbiljna pojačanja.

Ozbiljno misli i Dajla. Vratili su Ivana Matoševića, a stigao je iz Kaštelira i Manuel Ferenac te Elvedin Šoškić iz Buja. Dajla je sigurno jača nego jesenas.

Veliki broj novih igrača registrirao je i Valbandon. Stigli su Toni Ilić, Leo Luka Lalić, Leon Ladislović, Esmin Okić, Niko Stamenković, Matija Čakarić i Lukas Kvaternik.

Veliko pojačanje dobio je i Višnjan 1957. Sandro Užila je 33-godišnjak koji u nogama ima mnogo trećeligaških utakmica za Jadran te je uvijek odavao dojam ozbiljnog i posvećenog igrača. Na Pinetu je stiglo pravo pojačanje.

Kalendar

ožujak 2025
P U S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31