Nogometaši Potpićna sinoć su započeli s pripremama za novu polusezonu. Ona neće biti laka, Potpićanci imaju bodovnih problema i bore se za ostanak u elitnom županijskom nogometnom društvu.
Od siječnja imaju i novog trenera, a riječ je o proslavljenom malonogometašu Patriku Drndiću kojem je kadar ostao na okupu, iako se još uvijek ne zna sudbina ponajboljeg ofenzivca Admira Hodžića. Međutim, Potpićanci su na toj poziciji doveli veliko pojačanje.
Almir Fejzić bivši je napadač Rudara koji je dokazana klasa, a gdje ga svrstati možda najbolje govori podatak da je u čuvenoj „viber“ grupi s najboljim labinskim nogometašima u protekla dva desetljeća.
Trideset i četverogodišnji napadač sigurno će biti veliko pojačanje za Potpićance te je trenutno upravo on nositelj pozitivne energije i nade kako bi Potpićan i dalje mogao imati županijskog prvoligaša.
PRVA ŽNL – 12. KOLO
[jsMatchDayStat matchday_id =”4198″]
PRVA ŽNL – LJESTVICA
[jsStandings id =”46094″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;point_chk;goalscore_chk;goalconc_chk;curform_chk” display_name =”1″]
PRVA ŽNL – 13. KOLO
[jsMatchDayStat matchday_id =”4199″]














