Home Nogomet Prva ŽNL Istra Potpićanska mladost stradala od banjolskih iskusnih znalaca

Potpićanska mladost stradala od banjolskih iskusnih znalaca

Već pri samom čitanju zapisnika bilo je jasno da će Banjole danas upisati svoju sedmu pobjedu u deset kola. Ne želeći umanjiti rad trenera Tomića, treba reći da u usporedbi s potpićanskim, on ima strahovito kvalitetni kadar.

Dovoljno je reći da je susret obilježio gostujući rezervist Dalen Peršić, prekaljeni znalac, koji je dvaput na utakmici maestralnim pogocima podsjetio na svoj nogometni genij. U 32. minuti pogodio je gredu od koje se lopta odbila u mrežu iz „slobodnjaka“, a u 83., za konačnih 0:5, pogodio je „iz ničega“, s 25 metara iskosa, u same rašlje.

Inače, svih 90 minuta igrali su se „mačka i miš“, a domaćinu preostaje nada da će uz nekoliko nužno potrebnih pojačanja, proigrati i lakše funkcionirati i silna mladost koju imaju u klubu. Dovoljno je reći da im vratar i posljednja linija (pet igrača) broje 110 godina, odnosno 18.3 u prosjeku.

POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – I ŽNL – 10. KOLO
SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Saša Mikša (Poreč) DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

POTPIĆAN UČKA 72 – BANJOLE 0:5 (0:3)

Strijelci: 0:1 Jozepović 29´, 0:2 Peršić 32´, 0:3 Ćosić 44´, 0:4 Bandalo 66´, 0:5 Peršić 83´

Žuti kartoni: Džinić, Braušić (Potpićan Učka 72)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić, Putinja, Džinić (od 78. Paliska), Licul, Braušić, Lešković (od 70. Baf), Nurkić (od 46. Burul), Marčac (od 76. Stojšić), Grižanić (od 83. Belušić), Pamić, Pincin.
Trener: Moreno Kanciani

BANJOLE: Turčić, Hrelja (od 58. Holik), Bakjac, Moscarda (od 72. Raković), Salihović, Matejčić (od 12. Ćosić), Bandalo, Šimičević, Ognjenović (od 17. Peršić), Jozepović, Vekić (od 82. Božičević).
Trener: Dragan Tomić