Home Premijer HMRL Liga za prvaka PPD Zagreb dominantan protiv Porečana

PPD Zagreb dominantan protiv Porečana

Izvor: HRS

U osmom kolu Lige za prvaka Porečani su dočekali PPD Zagreb, a gosti su sasvim očekivano slavili. Već na poluvremenu gosti su imali veliku razliku koju su do kraja utakmice samo povećali.

Domaćin u uvodnim minutama susreta vodi 2:1 preko Glavaša međutim Zagrepčani su serijom od šest pogodaka u 15. minuti vodili 2:7. Nastavili su gosti vrlo ozbiljno, pa u 20. minuti na semaforu stajalo 4:10. Poreč je u prvom dijelu postigao samo sedam pogodaka, a PPD još jednom velikom serijom na kraju poluvremena ima prednost od +10 (7:17).

Moslavac je uvodnim minutama uspio postići dva pogotka za svoju momčad, a potom opet PPD dodatno povećava svoju prednost. Dvadeset minuta prije kraja Burić postiže pogodak za 11:20, a šest minuta nakon gosti imaju seriju od sedam pogodaka te u 53. minuti vode 14:27.