Home Rukomet Premijer HMRL PPD Zagreb očekivano nadigrao Porečane

PPD Zagreb očekivano nadigrao Porečane

Iako je bilo sasvim jasno kako je aktualni prvak Hrvatske daleko bolja momčad Poreča, Zagrepčani su to pokazali na terenu.

Odmah na početku, u uvodnih deset minuta PPD pogotkom Ćavara vodi 5:2. Porečani se nisu dali, pa su svoju momčad u priključku držali Bošnjak i Vučić. Međutim u 15. minuti PPD Zagreb serijom od četiri uzastopna pogotka odlazi na 10:4. Porečani, iako nisu primili puno pogodaka u prvom dijelu, postigli su samo šest te PPD na odmor odlazi s +8 (14:6).

U drugom dijelu PPD Zagreb ubacuje u još jednu “brzinu” više, pa nakon sedam minuta nastavka pogotkom Ravnića ima +10 (19:9).Postepeno su domaćini povećavali prednost, pa je tako Kraljević u 47. pogodio za 27:14. Ikanović i Bošnjak postižu pogotke za Poreč međutim jasno je kako je PPD jača momčad te bez problema dolazi do dva boda.

ZAGREB – SD Trešnjevka – Kutija Šibica – Paket24 Premijer Liga – 4. KOLO
SUCI: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje)

PPD ZAGREB – POREČ 36:19 (14:6)

PPD ZAGREB: Šipić 3, Vistorop 1, Ćavar 10, Faljić 2, Gojun, Klis 3, Ivić, Kraljević 3, Sirotić 4, Matanović 1, Mandić, Čupić 3, Ravnić 5, Obranović, Leimeter 1, Grahovac.

Sedmerci: 6/7, Isključenja: 6 minuta (Šipić 4, Grahovac 2)

Trener: Ivica Obrvan

POREČ: Muranović 2, Thoss 1, Krajcar 1, Vučić 2, Krbavčić, Boka, Vladić, Popović 1, Malinarich, Rađaković, Čipraka, Plovanić 1, Moslavac, Ikanović 5, Bošnjak 3, Ljubić 3.

Sedmerci: 4/4, Isključenja: 12 minuta (Vučić 4, Krajcar 2, Ljubić 2, Plovanić 2, Popović 2)

Trener: Ilija Lovrinović