Home Premijer HMRL Liga za prvaka PPD Zagreb očekivano prejak za Porečane

PPD Zagreb očekivano prejak za Porečane

U trećem kolu Lige za prvaka Porečani su otišli na gostovanje u Zagreb gdje ih je dočekao aktualni prvak Hrvatske RK PPD Zagreb. Pitanje pobjednika bilo je riješeno i prije početka utakmice, a Porečani su, kao i prošlo kolo protiv Nexea, pokazali dobru igru.

Poveo je Poreč preko Pribanića 0:1, ali PPD već u četvrtoj minuti ima 3:1. Rađaković je u u osmoj minuti poentirao za 4.3, a nakon toga se domaćin odvojio na veću razliku. Naime, nakon 15 minuta igre Mandić pogađa za 9:4. Matanović je u 20. minuti zabio za 11:5. Do kraja za Poreč zabijali su još Pribanić i Moslavac, ali PPD na predah odlazi s +7 (14:7).

Nakon predaha u uvodnim minutama drugog djela gledali smo igru gol za gol sve do 40. minute kada PPD prvi put preko Perića, Mandića i Leimetera postiže tri uzastopna pogotka te na semaforu stoji 21:12. Dugo nisu Porečani dopuštali gostima da odu na deset golova prednost međutim PPD ipak odlazi na +10 (23:13) u 45. minuti kada je pogodio Mandić. Nakon toga, uspjeli su igrači trenera Obrvana doći i do +15 (31:16) kada je dvije minute prije kraja poentirao Ravnić.