Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Preokret Brodograditelja za slavlje protiv Crikvenice

Preokret Brodograditelja za slavlje protiv Crikvenice

SHARE

Gosti iz Crikvenice šokirali su domaćine već u 2. minuti kada je Moreno Merle izbačen u tunel i hladnokrvno poentira za vodstvo gostiju. Taj rani pogodak unio je nemir u domaće redove koji  do poluvremena ne uspijevaju izjednačiti pa se na odmor odlazi s prednošću Crikvenice.

Stisnuli su Brodograditelji u drugom poluvremenu, dugo su lomili goste, sve do 71. minute kada je kazneni udarac izborio Antonio Siljan, a u izjednačenje pretvorio imenjak mu Vekić.

Taj pogodak dodatno je osnažio domaćine koji su jurnuli još jače, pa su samo sedam minuta nakon izjednačenja stigli i do vodstva kada je treći Antonio, Matić, silovito potegnuo s tridesetak metara, a lopta se zakoprcala u mreži vratara Stipanova za veliki i preokret i još veće slavlje domaćina.


PULA – SRC Veruda – Gledatelja: 50

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 10. KOLO – SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo)

ULJANIK – CRIKVENICA 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Merle 2′, 1:1 Vekić 71′-11m, 2:1 Matić 78′

Žuti kartoni: Lazendić (Uljanik), Brkljača, Pašuld, Smojver (Crikvenica)

ULJANIK: Kraljević, Vukmir, Agaj Bl. (od 56. Miškulin), Gerovac, Vekić (od 86. Ružić), Siljan, Šverko, Vošten, Agaj Be. (od 90. Tomić), Lazendić, Matić
Treneri: Andrej i Josip Mavrić

CRIKVENICA: Stipanov, Brkljača, Nemetz, Prpić, Vukelić, Smojver, Merle, Pašuld, Petrović E. (od 70. Mijolović), Butorac, Petrović L. (od 57. Kuši)
Trener: Marko Prpić


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 10. KOLO

27-10-2018 15:30
Buje
Vihor
27-10-2018 15:30
Uljanik
Crikvenica
27-10-2018 15:30
Naprijed
Halubjan
27-10-2018 15:30
Otočac
Nehaj
27-10-2018 15:30
Rudar
Pazinka
27-10-2018 15:30
Grobničan
Mladost /F/
27-10-2018 15:30
Vinodol
Borac
27-10-2018 15:30
Cres
Rovinj

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 30 24 3 3 101 31 75 WLWWW
2 Nehaj 30 15 9 6 48 23 54 LWDWW
3 Pazinka 30 15 9 6 62 42 54 LDWWW
4 Vinodol 30 13 10 7 44 40 49 WDDLD
5 Naprijed 30 12 11 7 51 35 47 WWWDD
6 Borac 30 13 7 10 38 35 46 DWLLL
7 Buje 30 11 9 10 46 39 42 LLWDD
8 Rovinj 30 11 7 12 40 42 40 WLDLL
9 Rudar 30 11 6 13 46 49 39 WLWLW
10 Cres 30 11 6 13 38 51 39 DWLLW
11 Otočac 30 11 6 13 33 47 39 WLWLD
12 Uljanik 30 10 5 15 41 48 35 WWLWL
13 Mladost /F/ 30 9 7 14 41 56 34 LLDWD
14 Crikvenica 30 8 7 15 34 49 31 LWLLD
15 Vihor 30 8 2 20 38 76 26 LLLWL
16 Halubjan 30 3 6 21 28 66 15 LWLWL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 11. KOLO

03-11-2018 14:00
Rovinj
Buje
03-11-2018 14:00
Mladost /F/
Vinodol
03-11-2018 14:00
Pazinka
Grobničan
03-11-2018 14:00
Nehaj
Rudar
03-11-2018 14:00
Halubjan
Otočac
03-11-2018 14:00
Crikvenica
Naprijed
03-11-2018 15:00
Borac
Cres
04-11-2018 14:00
Vihor
Uljanik