Home ISTRA Futsal Puljani se vratili pobjedama u ‘vatrometu’ golova

Puljani se vratili pobjedama u ‘vatrometu’ golova

Futsal Pula

Vratili su se na pobjedničku trasu malonogometaši Futsal Pule večeras pred svojom publikom u srazu protiv Siscije. Nakon 20 minuta u kojima se mreže nisu tresle, nastavak je ponudio „vatromet“ golova, a napeto je bilo tek do 31. minute.

Naime, tada je Emran Nerovčić pogodio za 4:2 i vidjelo se da gosti nemaju snage više parirati. Inače, po dva pogotka u današnjoj utakmici zabili su Bojan Barišić, Niko Vukmir, Bepo Paus i Alen Peršić.

Trenutno Jesenje ima 17 bodova, jednog više od Futsal Pule koliko ima i Novi Marof, ali uz utakmicu više. Bjelovar je na 13, Siscia ima devet, a do šest bodova stigli su otočac i Zagreb 92. Rab je pretposljednji s pet bodova, a Petrinjčica je na začelju s tri osvojena boda.

PULA – Dvorana Mate Parlov – II HFL ZAPAD – 8. KOLOVOZ
SUCI: Sendi Soldatić (Potpićan) i Toni Cvijović (Pula)

FUTSAL PULA – SISCIA 9:2 (0:0)

Strijelci: 1:0 Barišić 24′, 1:1 Hamzagić 26′, 2:1 Vukmir 27′, 2:2 Marović 29′, 3:2 Paus 29′, 4:2 Nerovčić 31′, 5:2 Barišić 32′, 6:2 Peršić A. 33′-10m, 7:2 Peršić 36′-10m, 8:2 Vukmir 37′, 9:2 Paus 40′

Žuti kartoni: Barišić (Futsal Pula) Žarković (Siscia)

FUTSAL PULA: Glavonjić, Barišić, Nerovčić, Paus, Vukmir, Peršić, Cetina, Đapić, Vošten, Muhić, Lorber
Trener: Valter Cetina

SISCIA: Mrkobrada, Žarković, Marović, Bobinac, Hamzagić, Arslanović, Galonja, Sekulić, Malbašić
Trener: Elvis Gudec