Home Nogomet Druga ŽNL Istra Rabac u lokalnom derbiju upisao prvu pobjedu sezone

Rabac u lokalnom derbiju upisao prvu pobjedu sezone

U pomalo nervoznoj utakmici koju je “začinila” povremena kiša, nogometaši Rapca upisali su prvi trobod u sezoni dok će se Snašićani morati malo posložiti kako bi napravili isto.

Prvi dio protekao je u ravnopravnoj igri, iako je vidljivo da su Rapčani bili pokretljiviji. Ipak, Mikleuš je s tri metra mogao glavom u 31. minuti dovesti u vodstvo Polet, dok je osam minuta kasnije David Kršulja sjajno obranio “zicer” Robinu Vidaku.

Međutim, gotovo čim se krenulo s centra u drugi dio, Rabac je zaradio jedanaesterac, a kapetan Carlo Škopac bio je miran za 0:1. Točku na “i” ove zanimljive utakmice stavio je opasni Vidak, preciznim udarcem u 73. minuti.

SNAŠIĆI – Mjesno igralište – Gledatelja: 70 – II ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) POMOĆNI SUCI: Dorijano i Evelino Marić (oba Rovinj) – DELEGAT: Andrea Lanča (Pazin)

POLET – RABAC 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Škopac 47´ (11m); 0:2 Vidak 73´

Žuti kartoni: Bučić, Gušić, Mikleuš (Polet); Golja A., Golja M., Subašić  (Rabac)

Crveni karton: Safin 84´ (drugi žuti – namjerno igranje rukom)

POLET: Kršulja, Pribanić (od 76. Kos), Safin, Lazarić (od 89. Škahić), Načinović (od 54. Fornažar), Černjul, Gušić, Mikleuš (od 63. Sarać), Franković, Ružić, Bučić.
Trener: Goran Gulin i Dalen Mohorović

RABAC: Mujačić, Džekić, Jurkić, Načinović, Božičević, Malić, Batelić (od 84. Faraguna), Škopac, Vidak (od 80. Načinović), Golja A. (od54. Belušić), Subašić (od 68. Golja M.).
Trener: Nino Kos