Home Nogomet Druga ŽNL Istra Rabac u lokalnom derbiju upisao prvu pobjedu sezone

Rabac u lokalnom derbiju upisao prvu pobjedu sezone

SHARE

U pomalo nervoznoj utakmici koju je “začinila” povremena kiša, nogometaši Rapca upisali su prvi trobod u sezoni dok će se Snašićani morati malo posložiti kako bi napravili isto.

Prvi dio protekao je u ravnopravnoj igri, iako je vidljivo da su Rapčani bili pokretljiviji. Ipak, Mikleuš je s tri metra mogao glavom u 31. minuti dovesti u vodstvo Polet, dok je osam minuta kasnije David Kršulja sjajno obranio “zicer” Robinu Vidaku.

Međutim, gotovo čim se krenulo s centra u drugi dio, Rabac je zaradio jedanaesterac, a kapetan Carlo Škopac bio je miran za 0:1. Točku na “i” ove zanimljive utakmice stavio je opasni Vidak, preciznim udarcem u 73. minuti.


SNAŠIĆI – Mjesno igralište – Gledatelja: 70 – II ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) POMOĆNI SUCI: Dorijano i Evelino Marić (oba Rovinj) – DELEGAT: Andrea Lanča (Pazin)

POLET – RABAC 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Škopac 47´ (11m); 0:2 Vidak 73´

Žuti kartoni: Bučić, Gušić, Mikleuš (Polet); Golja A., Golja M., Subašić  (Rabac)

Crveni karton: Safin 84´ (drugi žuti – namjerno igranje rukom)

POLET: Kršulja, Pribanić (od 76. Kos), Safin, Lazarić (od 89. Škahić), Načinović (od 54. Fornažar), Černjul, Gušić, Mikleuš (od 63. Sarać), Franković, Ružić, Bučić.
Trener: Goran Gulin i Dalen Mohorović

RABAC: Mujačić, Džekić, Jurkić, Načinović, Božičević, Malić, Batelić (od 84. Faraguna), Škopac, Vidak (od 80. Načinović), Golja A. (od54. Belušić), Subašić (od 68. Golja M.).
Trener: Nino Kos



II ŽNL ISTRA – 3. KOLO

20-09-2019
Istra Pula
Plomin
21-09-2019
Pula ICI
Muntić
21-09-2019
Brtonigla NV
Istra Tar
22-09-2019
Polet Snašići
Rabac
22-09-2019
Dajla
Mladost /RS/
22-09-2019
Kaštelir Labinci
Puris
22-09-2019
Iskra
Višnjan 1957

II ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Iskra 14 12 1 1 41 7 37 WWLWW
2 Rabac 14 8 2 4 33 16 26 DLWWW
3 Istra Pula 14 7 4 3 31 16 25 WWDLL
4 Istra Tar 14 8 1 5 26 21 25 WLLWL
5 Mladost /RS/ 14 7 3 4 32 10 24 DWLWW
6 Muntić 14 6 5 3 28 18 23 WWLWL
7 Kaštelir Labinci 14 6 4 4 22 17 22 WWDLW
8 Višnjan 1957 14 6 2 6 33 29 20 WLWWL
9 Dajla 14 5 2 7 35 39 17 LLWLL
10 Brtonigla NV 14 5 2 7 21 42 17 LLWWL
11 Puris 14 5 1 8 20 29 16 LWWLW
12 Plomin 14 3 3 8 20 54 12 LWDLW
13 Polet Snašići 14 3 2 9 7 24 11 LLLLW
14 Pula ICI 14 0 2 12 10 37 2 LDLLL

II ŽNL ISTRA – 4. KOLO

28-09-2019
Plomin
Iskra
28-09-2019
Puris
Istra Pula
29-09-2019
Rabac
Višnjan 1957
29-09-2019
Mladost /RS/
Kaštelir Labinci
29-09-2019
Istra Tar
Dajla
29-09-2019
Muntić
Brtonigla NV
29-09-2019
Polet Snašići
Pula ICI