HNK Rijeka u proteklim sezonama ima određenih problema sa Školom nogometa. Čak i ako zanemarimo rezultate na razini HNL-a koji nisu zadovoljavajući, ili barem ne bi trebali biti, (pre)česte promjene i rotacije trenera govore da dosta stvari nisu idealne.
Nova potvrda toga stigla je i ovih dana. Jedan od najtalentiranijih igrača u klubu, još mjesec dana 16-godišnji David Šćira, potpisao je za slovensko Radomlje. Nije to samo odlazak, to je i svojevrsna poruka koju moraju na Rujevici dobro shvatiti i početi mijenjati smjer, barem se tako stječe dojam.
Inače, David je mladi Žminjac ponikao „doma“, nakon čega je otišao put Rovinja iz kojeg je potpisao za Istru 1961. U Rijeku je stigao u kolovozu 2021. godine, dakle prije 11 mjeseci. Sretno David u Radomlju i nastavku karijere!














