Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Ratković kaznio fažanske promašaje

Ratković kaznio fažanske promašaje

SHARE
Matija Funčić, u fažanskom dresu

Ni kompletni Fažanci ne bi bili favoriti u Gospiću, a obzirom da su u Liku došli bez Livovića, Niševića, Nerovčića i Hasanbašića, minimalan poraz gotovo da se može okarakterizirati kao pozitivan rezultat.

Naravno, kad se na to nadoveže domaći poraz u prvom kolu, situacija i nije suviše bajna. Do pobjede je domaćin stigao nakon gola Zorana Ratkovića u 42. minuti, a Fažanci su stvorili nekoliko prigoda, ali ispred gola Petrlića nisu bili koncentrirani.


GOSPIĆ – Gradski Stadion – Gledatelja: 100 – IV NL NS RIJEKA – 2. KOLO
SUDAC: Zoran Janković (Viškovo) – POMOĆNI SUCI: Denis Badjuk i Marinko Drašković (Rijeka) – DELEGAT: Zlatko Marijanović (Vrbovsko)

GOSPIĆ 1991-MLADOST 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ratković 42′

Žuti kartoni: Tomljenović (Gospić 1991) Milotić, Kostešić, Ristić (Mladost)

GOSPIĆ 1991: Petrlić, Cindrić, Dizdar, Došen, Sertić (86. Pocrnić), Lovrić (52. Gogić), Župan, Bašić (46. Grivičić), Ratković (72. Tomac M.), Quni (46. Tomljenović K.), Škulj
Trener: Zoran Mrkonjić

MLADOST: Tončinić, Marijanović D., Ristić (83. Gunjača), Žufić (61. Marjanović F.), Kostešić, Špelić (70. Budija), Valčić, Milotić (46. Purak), Funčić, Bradarić, Halilović
Trener: Kristian Pekica


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 2. KOLO

06-09-2019
Lokomotiva
Cres
07-09-2019
Gospić 1991
Mladost /F/
07-09-2019
Kraljevica
Buje
07-09-2019
Borac
Naprijed
07-09-2019
Medulin 1921
Otočac
08-09-2019
OŠK Omišalj
Vihor

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Cres 3 3 0 0 12 2 9 WWW??
2 Naprijed 3 3 0 0 7 0 9 WWW??
3 Buje 3 2 1 0 7 2 7 DWW??
4 Otočac 3 2 0 1 6 4 6 WLW??
5 Medulin 1921 3 2 0 1 3 2 6 WWL??
6 Gospić 1991 3 1 1 1 3 6 4 DWL??
7 Mladost /F/ 3 1 0 2 5 4 3 LLW??
8 Vihor 2 1 0 1 6 6 3 LW???
9 Lokomotiva 3 1 0 2 4 9 3 WLL??
10 OŠK Omišalj 2 0 0 2 1 4 0 LL???
11 Kraljevica 3 0 0 3 1 8 0 LLL??
12 Borac 3 0 0 3 1 9 0 LLL??

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 3. KOLO

14-09-2019
Otočac
OŠK Omišalj
14-09-2019
Naprijed
Medulin 1921
14-09-2019
Buje
Borac
14-09-2019
Mladost /F/
Kraljevica
14-09-2019
Cres
Gospić 1991
14-09-2019
Vihor
Lokomotiva