Plumb Jusufi u dresu HD-a

U ranijem terminu, od 14 sati, danas su se na medulinskoj Mutili susreli domaćin i Cres. Na kraju pravedna podjela bodova, iako su jedni i drugi mogli do pobjede.

Utakmicom je dominirao Plumb Jusufi. Nakon što je Benjamin Golubić u 34. doveo Medulince u vodstvo, ofenzivac Cresa je poravnao na 1:1 još prije predaha, a onda je u 72. minuti nanizao nekoliko igrača prije nego je poslužio Antonija Zubovića za 1:2.

Ipak, Medulinci koji nisu u nastavku bili na nivou prvog, uspjeli su izjednačiti. Imali su dvije odlične šanse u drugom dijelu, ali nisu poentirali sve do 86. minuti kada Toni Radović zabija za konačnih 2:2.

MEDULIN – Igralište Mutila – 3. NL ZAPAD – 9. kolo – SUDAC: Amel Dizdarević (Radmani) POMOĆNICI: Ivan Jakičić (Poreč) i David Ružić (Kaštelir) DELEGAT: Mirko Spećina (Novigrad)

MEDULIN 1921 – CRES 2:2 (1:1)

Žuti kartoni: Lekaj, Mardešić, Tončinić (Medulin), Tarrabocchia, Zubović (Cres)

Strijelci: 1:0 Golubić 34′ 1:1 Jusufi 44′ 1:2 A. Zubović 72′ 2:2 Radović 86′

MEDULIN 1921: Tončinić, Golubić, Vijatović, Džanić (75. Brizić), Lekaj P., Agaj Be. (75. Brajković), Hasanbegović, Ibrišagić, Mardešić (55. Krizmanić), Lekaj J. (62. Radović), Stanić

CRES: Šušak, Subotić, Smolčić, Baljak, Ban, Zubović A., Gojak, Zubović K. (65. Zeko), Tarabocchia, Jusufi (80. Zurak), Bajrić (65. Savić)

Trener: Teodor Ivić