Home Rukomet Prva HRL Jug Ribola Kaštela pokazala zašto je ozbiljan kandidat za titulu prvaka

Ribola Kaštela pokazala zašto je ozbiljan kandidat za titulu prvaka

Marin Marić (FOTO: Katarina Franković)

Domaći poraz buzetskih rukometaša, od očigledno odlične momčadi Ribole Kaštele koja se s razlogom vodi kao jedan od kandidata za sam vrh ljestvice Prve HRL Jug.

Gosti su do slavlja stigli u drugom dijelu, a odvojili su se nakon egala 17:17 u 36. minuti. Ubrzo, osam minuta kasnije Kaštelani imaju nedostižnih 18:23 i dva boda u džepu.

Kod domaćih je najbolji bio dvojac Valković-Vučko s po šest golova dok je goste predvodio bivši igrač labinskog kluba Marin Marić koji je u pobjedu ugradio osam ‘komada’.