Home Nogomet Treća HNL Zapad Rovinježi trokorakom preko Savičentina u utakmici visokog ritma

Rovinježi trokorakom preko Savičentina u utakmici visokog ritma

Paolo Bernobić (lijevo)

Nogometaši Rovinja su danas na trećem igralištu svog kompleksa Valbruna s 3:0 pobijedili Savičentine, momčad Andreja Benčić. No, poraz od 3:0 protiv ovakvog Rovinja ne treba pokolebati momke sa Suhače, dok su igrači Nina Kosa još jednom pokazali da će po svemu sudeći biti u gornjem dijelu ljestvice Treće NL Zapad.

Poveli su krajem prvog dijela, golom sve boljeg Tonija Tošića u 42. minuti, a u nastavku je s dva pogotka priču „zaključio“ Paolo Bernobić, stasiti branič Rovinježa. Vrijeme je bilo idealno, pa je i ritam utakmice bio veoma visok, pogotovo za prijateljsku utakmicu.

ROVINJ – Valbruna III – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA – SUDAC: Alen Dokuš (Pula)

NK ROVINJ – NK SMOLJANCI SLOBODA 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tošić 42′, 2:0 Bernobić 61′, 3:0 Bernobić 74′

ROVINJ: Starčić, Pinčan, Šverko, Bernobić, Acquavita, Peev, Posso, Lazarić, Perković, Matošević, Tošić