Home Nogomet Treća HNL Zapad Sanjin Grbac pokazao genijalnost, Livio Legac obranio najstrožu kaznu – bodovi u...

Sanjin Grbac pokazao genijalnost, Livio Legac obranio najstrožu kaznu – bodovi u Labin!

Prava prvenstvena utakmica odigrala se danas u Pazinu. Pazinka nije bila prava, a prvih 45 minuta njihove igre vjerojatno je bilo među lošijima ove sezone. No, Rudar je vrlo rano ostao s desetoricom pa dominaciju nisu imali ni oni.

Imali su Sanjina Grpca koji je u 47. minuti napravio genijalan potez. Vidio je malo izašlog domaćeg vratara i s više od 30 metara pogodio za, pokazati će se, konačnih 0:1. Ipak, jedan njegov suigrač pobrinuo se da Grbac ne bude sam „junak dana“.

Naime, Kurtić je nehotično u 75. minuti srušio mladog Pavata u gostujućem šesnaestercu, a danas odlični sudac Mario Stanić pokazao na „bijelu točku“. Lopti je pristupio Igor Lepinjica čiji udarac sjajno brani Livio Legac pa Rudar nosi bodove u Labin.

PAZIN – Gradski stadion – Gledatelja: 200 – III HNL ZAPAD – 8. KOLO
SUDAC: Mario Stanić (Dugo Selo) POMOĆNI SUCI: Dario Mužar (Velika Gorica) i Jurica Šarić (Dugo Selo) DELEGAT: Zvonko Sobol (Rijeka)

PAZINKA-RUDAR 0:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Grbac 47′

Žuti karton: Zgrablić (Pazinka) Načinović, Čudić (Rudar)

Crveni karton: Stojković 16′ (Rudar, gaženje suparničkog igrača)

PAZINKA: Šepić, Batel, Pinčan, Zgrablić, Matika, Ivetić (59. Ibrahimović), Rabar, Ivetac (72. Pavat N.), Lepinjica I., Lepinjica M., Maružin (83. Pavat E.)
Trener: Mirko Matika

RUDAR: Legac, Načinović, Stojković, Čudić, Bembić, Licul, Grbac, Hasanbegović, Kurtić, Golja, Golić.
Trener: Alen Jurić