Home Nogomet Treća HNL Zapad Šantekova drugoligaška laka konjica u Poreču do novog troboda

Šantekova drugoligaška laka konjica u Poreču do novog troboda

SHARE
Darko Šantek (FOTO: Cropix)

Dubrava TK bila je drugoligaš i prije susreta u Poreču, a danas je na krilima dvostrukog strijelca Marina Mudražije to samo i potvrdila. No, bodovi su samo usputna (iako važna) nagrada „lakoj konjici“ Darka Šanteka, zagrebačkog trenera čija momčad igra zaista dopadljiv nogomet.

O tome dovoljno svjedoči i da je jedan od ponajboljih igrača Jadrana bio vratar Antonio Pavlić, a Jadran je svoje prigode trebao iskoristiti krajem prvog i početkom drugog dijela, ali Valenta nije najbolje reagirao u dvije povoljne situacije. Gol za Jadran postigao je u nadoknadi mladi Vedran Radman.

Dubravašima sada predstoji derbi s Kurilovcem uz proslavu ulaska u Drugu HNL dok Porečani crni niz mogu zaustaviti u „susjedstvu“, kod Novigrada naredne nedjelje, 02. lipnja, a sve utakmice započinju u 17:30.


POREČ – SRC Veli Jože – Gledatelja: 120 – III HNL ZAPAD – 33. KOLO
SUDAC: Matija Pajvot (Vrbovec) POMOĆNI SUCI: Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina) i Josip Vitez (Kobilići) – DELEGAT: Josip Stipković (Zagreb) – ČETVRTI SUDAC: Marija Spudić (Ivanić Grad)

JADRAN – DUBRAVA TK 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mudražija 27´, 0:2 Mudražija 74´, 1:2 Radman 90+1´

Žuti kartoni: Videkić, Perković (Jadran); Ljubanović, Čopec (Dubrava)

JADRAN: Pavlić, Leko, Ilić, Tomić, Vlizlo, Sumić (od 71. Šegon), Videkić (od 78. Tikas), Banić, Valenta, Perković (od 61. Radman), Romić.

Trener: Danijel Jumić

DUBRAVA TK: Mustapić, Kelemen (od 64. Čopec), Kluk, El-Saleh, Tolić, Hodak (od 89. Čečura), Mudražija, Ljubanović, Adžić (od 46. Prenkpalaj), Čolić, Tarle.

Trener: Darko Šantek


TREĆA HNL ZAPAD – 33. KOLO

25-05-2019 17:30
Dugo Selo
Opatija
25-05-2019 17:30
Špansko
Trnje
25-05-2019 17:30
Kurilovec Velika Gorica
Jarun
25-05-2019 17:30
Jadran
Dubrava TK
25-05-2019 17:30
Zagorec
Novigrad
25-05-2019 17:30
Ponikve
HAŠK
25-05-2019 17:30
Zagreb
Vinogradar
25-05-2019 17:30
Maksimir
Vrbovec
25-05-2019 17:30
Orijent 1919
Krk

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Vinogradar 34 25 5 4 93 37 80 WLDWW
2 Dubrava TK 34 24 4 6 84 35 76 WWWWW
3 Orijent 1919 34 21 5 8 72 47 68 WWWWL
4 Trnje 34 17 7 10 61 41 58 WWDLW
5 Kurilovec Velika Gorica 34 13 13 8 62 43 52 WDDWL
6 Opatija 34 14 9 11 56 47 51 WLDLW
7 HAŠK 34 15 6 13 50 42 51 LLWWW
8 Dugo Selo 34 15 5 14 48 58 50 LDLWL
9 Jadran 34 15 2 17 55 61 47 LLLLW
10 Krk 34 13 6 15 52 54 45 LWDLL
11 Vrbovec 34 13 4 17 47 60 43 LLLWW
12 Ponikve 34 13 4 17 42 59 43 LLWLL
13 Maksimir 34 12 6 16 54 57 42 WWDLW
14 Zagorec 34 11 7 16 55 60 40 LDLDL
15 Špansko 34 11 5 18 47 75 38 LWWWW
16 Jarun 34 11 4 19 46 62 37 WDWLL
17 Novigrad 34 10 3 21 50 66 33 LWWDL
18 Zagreb 34 4 3 27 26 96 14 LLLLL

TREĆA HNL ZAPAD – 34. KOLO

02-06-2019 17:30
Krk
Maksimir
02-06-2019 17:30
Vrbovec
Zagreb
02-06-2019 17:30
Vinogradar
Ponikve
02-06-2019 17:30
HAŠK
Zagorec
02-06-2019 17:30
Novigrad
Jadran
02-06-2019 17:30
Dubrava TK
Kurilovec Velika Gorica
02-06-2019 17:30
Jarun
Špansko
02-06-2019 17:30
Trnje
Dugo Selo
02-06-2019 20:00
Opatija
Orijent 1919