Home Nogomet Prva ŽNL Istra Savičentini nastavili pozitivan niz

Savičentini nastavili pozitivan niz

SHARE

Iako su poraženi, Valbandonci su još jednom pokazali da više nisu ona momčad koja će se gorčevito boriti za ostanak. S druge strane, Lukmanov sastav još je jedanput dokazao da ima kvalitetu za sam vrh ljestvice.

Sedamdeset minuta igralo se rastrzano i bez velikih šansi, a onda je Roland Doblanović donio goste u vodstvo. Nisu se domaći uspjeli ni oporaviti kako treba, a već je ponajbolji napadač lige, Antonio Ferlin, pogodio za 0:2 i kraj današnje “priče”.


VALBANDON – Mjesno igralište – I ŽNL – 6. KOLO
SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI SUDAC: Diego Biljuh (Marčana) i Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Siniša Pavlović (Pula)

VALBANDON ’72 – SMOLJANCI SLOBODA  0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Doblanović 74´, 0:2 Ferlin 85´

Žuti kartoni: Bogdanović (Valbandon); Perković, Doblanović, Pamić (Smoljanci Sloboda)

VALBANDON ’72: Duša, Bagarić, Zupanc (od 41. Čude), Bogdanović, Žepina (od 84. Kostešić), Zanetić, Baf (od 58. Ivančić), Rončević (od 46. Šnur), Bogdan, Bagarić, Blagajčević.
Trener: Saša Rudan

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Vitasović (od 82. Obrovac), Racan, Prodanović, Ferlin (od 88. Butković), Pamić, Doblanović (od 76. Mišan), Furlanić, Matijaš (od 65. Zaharija), Banović (od 60. Otočan), Mišan (od 90. Ban).
Trener: Saša Lukman


PRVA ŽNL – 6. KOLO

19-10-2019
Funtana
Veli Vrh
19-10-2019
Potpićan
Žminj
20-10-2019
Jedinstvo Omladinac
Banjole
20-10-2019
Ližnjan
Vrsar
20-10-2019
Valbandon ’72
Smoljanci Sloboda

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Veli Vrh 10 8 1 1 20 4 25 LWWWW
2 Funtana 9 7 2 0 20 5 23 WDWWW
3 Banjole 8 5 1 2 18 5 16 WWWLW
4 Žminj 9 5 0 4 19 10 15 LWWLW
5 Smoljanci Sloboda 9 4 3 2 17 9 15 DWWLL
6 Moela 8 4 1 3 16 12 13 WLWWL
7 Vrsar 9 3 2 4 15 14 11 DDWWL
8 Valbandon ’72 8 2 1 5 8 20 7 WLLLL
9 Potpićan 8 2 0 6 12 17 6 LLLLL
10 Jedinstvo Omladinac 9 1 1 7 8 32 4 LLLWL
11 Ližnjan 9 0 2 7 8 33 2 LDLLL

PRVA ŽNL – 7. KOLO

26-10-2019
Veli Vrh
Valbandon ’72
27-10-2019
Smoljanci Sloboda
Potpićan
27-10-2019
Vrsar
Funtana
27-10-2019
Banjole
Ližnjan
27-10-2019
Moela
Jedinstvo Omladinac