Home Rukomet Prva HŽRL Sesvećanke prejake za Umažanke

Sesvećanke prejake za Umažanke

Ana Jajčević

Premalo raspoloženih igračica bilo je danas kod rukometašica Umaga da bi izborili bilo što osim donekle časnog poraza. Da će to biti teška utakmica nagovijestio je i sami početak gdje gošće serijom od 5:0 u samom startu dolaze do visoke prednosti, a prvi pogodak kod gošći iz Umaga postiže, jedina raspoložena, kao uostalom i gotovo uvijek, Ana Jajčević u 9. minuti susreta.

Do poluvremena je već 16:9 za domaćine da bi se rezultat u 37. spustio do 17:12 zgoditkom Pavković, no bliže od toga danas nije išlo, a jedan od razloga tome su i izrazito neraspoložene gostujuće golmanice koje su skupile dvije obrane, svaka po jednu.