Home Nogomet Prva ŽNL Istra Simeunović rješio pitanje pobjednika pa izašao

Simeunović rješio pitanje pobjednika pa izašao

Medulinci su sukladno očekivanju, ostvarili pobjedu na gostovanju kod Umažana koji nisu izgledali nimalo loše. Gosti su na poluvremenu ostali bez dva prvotimca zbog putovanja, ali domaćin je do kraja uspio samo smanjiti pobjedu Medulina 1921.

U 18. minuti dugu loptu prima Milivoj Simeunović, oslobodio se igrača i desnom nogom s 12 metara pogodio nebranjeni dio mreže za 0:1.

Četiri minute kasnije “slobodnjak” s 22 metra, Simeunović lukavo pogađa golmanov kut za 0:2, a Umag je na 1:2 smanjio preko mladog Ljubomira Marijanovića koji je jedan ubačaj “pospremio” na prvoj vratnici.