Arhiva

Sisčani ne daju rafineriju ni bodove

Odbojkaši Rovinja poraženi su u posljednjem kolu prvog kruga natjecanja I HMOL, lišeni svakog imperativa što im se i odrazilo na igru u kojoj nije bilo dovoljno htijenja za nešto više. Domaći odbojkaši su na početku utakmice javnosti prikazali transparent „Ne damo rafineriju, ne damo Inu“.

 

[1]

 

U utakmicu su domaći ušli bolje te imali 14:6 i 17:11, nakon čega Tepavac dolazi na servis i odvodi Sisak do prvog seta. U drugom do 15:15 ravnopravna borba nakon čega na Sofilićevom servisu domaći stvaraju prednost koju su Rovinježi najprije sustigli, a onda greškama Šimunić i sve prosuli.

 

Da nešto ne štima sa Šimunićem, pokazao je i početak trećeg seta kada je Rovinj poveo 1:4, ali je rovinjski igrač zatražio zamjenu nakon što mu je pozlilo. Sisak je nakon toga okrenuo rezultat i potvrdio sigurnu pobjedu.


MOK SISAK – MOK ROVINJ 3:0

(25:17, 25:22, 25:19)

 

SISAK – Brezovica

SUCI – Jurković i Ramić (Sisak)

 

SISAK: Kostelac, Kadić, Pavlić, Bakonjić, Vakufac, Tepavac, Sabljak, Duraković, Hrnčević, Alihodžić, Išek, Sofilić

Trener: Ivan PAVIČIĆ

ROVINJ: Šimunić, Čičković, Brajković, Sponza, Hrelja, Preden, Ilić, Peršić, Mostahinić, Matošević, Subotić

Trener: Paolo MARKULIN

 

[2]

Elvis Uravić

Add Comment

Click here to post a comment

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930