Home Rukomet Prva HŽRL Sjajna predstava umaških rukometašica!

Sjajna predstava umaških rukometašica!

Pavković, Miočinović - FOTO: Štefan Brajković

Fantastičnom igrom, od prve do posljednje minute, rukometašice Umaga upisale su uvjerljivu i apsolutno zasluženu pobjedu nad ekipom Sinja. Gošće su posljednje vodstvo imale kod 4:5, što dovoljno govori o dominaciji Umažanki.

Već je u 16. minuti bilo 10:7, a onda se na predah odlazi s četiri gola prednosti domaćih rukometašica. U nastavku su „demontirale“ sinjski „stroj“, a u 51. minuti je najvećih 31:22. Gošće danas nisu imale rješenja za umaške rukometašice.

Najbolja na susretu bila je Andrea Pavković koja je postigla deset golova iz isto toliko susreta dok je Ana Jajčević zabila osam uz samo jedan promašaj. Sinjanke je ovog puta predvodila Marija Hrgović Tomić sa šest pogodaka, koliko je imala i Kristina Plahinek kod Umaga.