Home ISTRA Futsal SJAJNA UVERTIRA ZA LIGU PRVAKA! Stanoinvest Futsal Pula slavila u gostima protiv...

SJAJNA UVERTIRA ZA LIGU PRVAKA! Stanoinvest Futsal Pula slavila u gostima protiv snažnog Futsal Dinama

Momčad poput Futsal Dinama mnogima će ukrati bodove, a sastav koji ima u svojim redovima Perića, Konsua, Postružin te lani najboljeg strijelca lige Šućura može pucati na najviše pozicije.

No, Stanoinvest Futsal Pula je danas upisala veliku pobjedu na gostovanju u Zagrebu, a od samog početka utakmice Mulahmetovićevi momci odigrali su na visokom nivou.

Daniel Moravac je dvaput do predaha dovodio Puljane do vodstva, a onda je Bernardo Difonzo u 24. zabio za 1:3. Futsal Dinamo je u igru vratio Luka Perić, golom za 2:3 minutu kasnije, a veliko slavlje Puljana uzrokovala je kontra u 34. minuti kada Prelčec zabija za 2:4!

Dinamo je do kraja postigao još jedan pogodak, ali do boljeg rezultata od časnog poraza protiv pulske momčadi nisu uspjeli doći. Bila je ovo sjajna uvertira u naredni tjedan kada Puljani kreću u Makarsku gdje ih u glavnoj rundi Lige prvaka, uz domaće Novo Vrijeme, čekaju još kazahstanski Ayat i portugalski Sporting.

ZAGREB – SD Sutinska Vrela – SUPERSPORT PRVA HMNL – 3. KOLO – GLEDATELJA: 500 – SUCI: Vedran Babić (Split) i Mateo Šimunov (Zadar)

FUTSAL DINAMO – STANOINVEST FUTSAL PULA 3:4 (1:2)

Strijelci: 0:1 Moravac Da. 4′, 1:1 Šućur 8′, 1:2 Moravac Da. 13′, 1:3 Difonzo 24′, 2:3 Perić 25′, 2:4 Prelčec 34′, 3:4 Vukmir 38′ (ag)

Žuti kartoni: Pavlić, Dekanić, Postužin (Futsal Dinamo)

FUTSAL DINAMO: Piplica, Perić, Konsuo, Čekol, Dekanić, Pajalić, Dragaš Selaković, Postružin, Mužar, Šućur, Zonjić, Novak, Pavlić

Trener: Nikola Grgić

STANOINVEST FUTSAL PULA: Milanović, Osredkar, Mataja, Baisel, Vukmir, Moravac Da., Moravac De., Grbić, Difonzo, Lolić, Bilić, Šulentić, Prelčec, Lorber

Trener: Nijaz Mulahmetović