Home Nogomet Prijateljske Smoljanci Sloboda s tri pogotka Banovića slavili protiv Barbana

Smoljanci Sloboda s tri pogotka Banovića slavili protiv Barbana

Momčad Manuela Pamića, kako vrijeme prolazi, izgleda sve konkretnije i sve posloženije. Snagu županijskog prvoligaša danas su na svojoj koži osjetili i susjedi iz Barbana koji su još uvijek u fazi traženja i uigravanja potpuno nove momčadi, tako da i iz današnje utakmice mogu samo izvući i naučiti pouke.

Momčad sa Suhače do poluvremena je vodila 2:0 golovima Banovića i Racana, a u nastavku su poentirali najprije pojačanje iz labinskog Rudara, Ivančić, a s još dva svoja gola točku na i stavio je Banović.

SVETVINČENAT – Igralište Suhača – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA – Sudac: Vitasović (Filipana)

SMOLJANCI SLOBODA – BARBAN 2013 5:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Banović 17’, 2:0 Racan 22, 3:0 Ivančić 60’, 4:0 Banović 72’, 5:0 Banović 75’

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Obrovac, Racan, Vitasović, Mišan, Zaharija, Ivančić, Prodanović, Matijaš, Otočan, Banović

Još su igrali: Perković, Pamić M., Pamić S., Brgić, Licul

Trener: Manuel Pamić

BARBAN 2013: Šćević Loredano, Miljak, Težak, Pauletić, Biletić, Kalčić M., Kalčić A., Aničić P., Aničić B., Damijanić, Šćević Loris

Još su igrali: Gužvinec, Paus, Zohil, Verbanac, Škabić

Trener: Branko Mohorović