Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Šoškić i Valenta pogodili za pobjedu Buja

Šoškić i Valenta pogodili za pobjedu Buja

Danas su u Bujama nogometaši istoimenog domaćina dočekali trećeligaša iz Pazina te ga pobijedili uz igru koja će sigurno zadovoljiti njihovog trenera Dalibora Viškovića. Pazinjanima su još teške noge od zahtjevnih priprema, a prigodu je dobilo gotovo desetak mlađih igrača.

Međutim, to ne umanjuje odličnu izvedbu Buježa koji su mogli i uvjerljivije slaviti. U prvih 45 minuta poveli su golom Diega Valente nakon kornera kojeg je izveo Robert Bičanić, a kapetan Buježa promašio je i jedanaesterac u prvom dijelu, točnije, pogodio je vratnicu.

U nastavku se bude Pazinjani i stižu do egala. Nakon jedne povratne lopte s boka, Andrea Maružin je precizan za 1:1. Ipak, do kraja susreta Buje su uspjele slaviti, i to nakon gola Enisa Šoškića desetak minuta prije kraja susreta.

Buje naredne subote igraju na svom terenu protiv Izole, a onda 14. kolovoza protiv Tabora iz Sežane dok će Pazinjani u utorak, 06. kolovoza, odigrati s novim četvrtoligašem iz Medulina, a onda naredne subote protivnik im je Rovinj.