Home Rukomet Prva HŽRL Splićanke slavodobitno iz Umaga

Splićanke slavodobitno iz Umaga

SHARE

Rukometašice Umaga u prvih 40 minuta nisu imale prednost, štoviše, češće su protivničku “gasile”, ali se doimalo kako bi mogle doći do pozitivnog rezultata.

U tim trenucima bio je egal, točnije u 43. minuti Jajčević zabija za 20:20. Četiri minute kasnije Pavković pogađa za posljednji remi na utakmici – 22:22. Od tog trenutka na krilima sjajne Stojanov Splićanke odlaze do pobjede.

Ana Jajčević postigla je najviše, deset pogodaka, ali je najbolja u domaćim redovima bila Andrea Pavković s devet golova i samo dva promašaja, ali i šest asistencija. Gošće je predvodila Justina Stojanov sa sedam golova od čega su većina bila u pravo vrijeme za Splićanke.


UMAG – Stella Maris – PRVA HŽRL – 15. KOLO
SUCI: Marko DUSPARA – Hrvoje ROGIĆ (oba Velika Gorica)

UMAG-SPLIT 2010 26:30 (13:13)

UMAG: Pratljačić I., Plahinek, Kernjus, Jajčević 10 (5), Pavković 9, Brkljača, Blašković, Nushi, Bunić 2, Miočinović 4, Kremer, Pratljačić M., Imamović S. 1
Sedmerci: 5/6, Isključenja: 6 minute (Plahinek 2, Pavković 2, Bunić 2)

SPLIT 2010: Buljan 5, Kalajžić, Rubić 4, Stojanov 7 (3), Tonković 4, Stilinović, Škarić 1, Kapitanović, Arar 2, Ercegović 3 (1), Birtić, Bešker, Surjan
Sedmerci: 3/4, Isključenja: 6 minuta (Tonković 2, Birtić 2, Škarić 2)

PRVA HŽRL – 15. KOLO

07-02-2020
Dugo Selo
Lokomotiva
08-02-2020
Virovitica
Osijek
08-02-2020
Zrinski
Bjelovar
08-02-2020
Dalmatinka
Koka
09-02-2020
Umag
Split
10-02-2020
Murvica
Sesvete Agroproteinka
12-02-2020
Podravka Vegeta
Sinj

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 16. KOLO

15-02-2020
Osijek
Podravka Vegeta
15-02-2020
Sinj
Dalmatinka
15-02-2020
Koka
Zrinski
15-02-2020
Bjelovar
Umag
15-02-2020
Split
Murvica
15-02-2020
Sesvete Agroproteinka
Dugo Selo
15-02-2020
Lokomotiva
Virovitica