Home Nogomet Ostalo Srca Raše…Iskra slavila u Raši

Srca Raše…Iskra slavila u Raši

Poštujući epidemiološku situaciju koja vlada u okruženju, u NK Raša 1938, održali su danas memorijalnu utakmicu umjesto turnira, na utakmicu u sjećanje na “Srca Raše”.

Na njihove preminule članove Ivicu Baljka, Alana Modrušana, Harrya Miljkovića i Denisa Đogića. Obiteljima prerano preminulih raških nogometaša uručeni su rudarski vagoneti s posvetom da neće biti zaboravljeni.

Iskra je od prve minute dominirala i pokazala da je trenutno bolja momčad. Na centaršut Lazarića, Zukić je u drugoj minuti doveo Vinežane u vodstvo. Deset minuta kasnije nakon kornera, Zakomac jednu odbijenu loptu sa 16 metara posprema u mrežu za 0:2. U 24. minuti Mehić je poslao dugu loptu u prostor u kojemu je najbrži Jašarević koji postiže rezultat poluvremena.

U nastavku Rašani su se malo probudili pa su u završnici susreta u više nego izjednačenom drugom poluvremenu, preko Mulavdića postigli dva pogotka i uljepšali si malo ovaj dan.

RAŠA – Igralište NK Raša – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA

RAŠA 1938 – ISKRA 2:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Zukić 2’, Zakomac 12’, 0:3 Jašarević 24’, 1:3 Mulavdić 78′, 2:3 Mulavdić 82′

RAŠA 1938: Osmić, Đogić, Valenta, Hrelja, Peruško, Lakić, Džekić, Alatić, Pozderović, Miljković, Mulavdić

Još su igrali: Begić, Mustafa, Pozderović S., Černjul

Trener: Moreno Kanciani

ISKRA: Jurkota, Lazarić, Panić, Prendivoj, Mehić, Čudić, Zakomac, Kovačević, Zukić, Krasnići, Jašarević

Još su igrali: Ilić, Hoxha, Miletić, Bojkić, Mulalić, Bečirević, Kuralić

Trener: Fatos Hoxha