Home Nogomet Treća HNL Zapad Stanić i Tončinić razveselili Jurića

Stanić i Tončinić razveselili Jurića

Medulinci su danas upisali vrijedna tri boda protiv senjskog Nehaja te se još malo podignuli na ljestvici Treće NL Zapad. Za pretpostaviti je da gosti nisu prezadovoljni suđenjem jer su susret okončali s osam žutih kartona plus trener i pomoćni trener.

Ali, za poraz su si sami krivi jer su u 90. minuti imali kazneni udarac kojeg nisu realizirali, točnije obranio ga je David Tončinić, pa im pritisci na kakve su suce naviknuli nekad u Senju, nisu presnažan alibi.

No, pobjedi Medulinaca nema nikakve zamjerke. A, do nje su stigli u 17. minuti kada je Ivan Stanić poentirao za 1:0 i veliko slavlje domaćina koji se napokon vratio na Mutilu.

MEDULIN – Igralište Mutila – 3. NL Zapad – 7. kolo – SUDAC: Matej Bezelj (Pula) POMOĆNICI: Petar Pejkunović (Kožljak) i David Ružić (Kaštelir)

MEDULIN 1921 – NEHAJ 1:0 (1:0)

Žuti kartoni: Stanić, Hasanbegović (Medulin 1921) Pejanović, Vuković, Filipović, Tomac, Vukelić, Godinić (Nehaj)

Strijelci: 1:0 Stanić 17′

MEDULIN 1921: Tončinić, Krizmanić, Agaj Bl., Golubić, Vijatović, Džanić, Agaj Be. (65. Radović), Hasanbegović, Ibrišagić, Lekaj J. (83. Butković), Stanić

Trener: Alen Jurić

NEHAJ: Godinić, Pejanović, Brnja (46. Rončević), Prizmić, Škrgatić (46. Dabac D.), Vuković (83. Katalinić), Buqaj, Hodak M., Tomac, Vukelić (68. Tomljanović), Hodak L.

Trener: Tomislav Lopac