Košarkaši Stoje odigrali su vrlo dobru utakmicu večeras u Dalmaciji, pogotovo u posljednjoj četvrtini gdje su se gotovo vratili u egal s odličnim domaćinom. Dvije minute do kraja bilo je 91:84, ali tada Dasko ubacuje tricu i budi neizvjesnost.

Ipak, Jazine Arbanasi preko slobodnog bacanja Marića dolaze do 93:87, a do kraja je bilo samo 18 sekundi. Uslijedila su dva bacanja Rojnića, a onda i trica Grujanića na samom kraju pa je poraz Stoje postao minimalni.

Kod domaćina od ostalih je bolji bio Petar Marić s 20 koševa. Stoju i ovog puta predvodio maestralni Marin Đugum s 27 koševa (75% šuta, 12-14 za dva) i deset skokova, a novopridošli Aleksa Matić ubacio je 13 poena te uzeo četiri skoka. Međutim, od njega je danas bolji bio Nino Dasko, s 11 koševa i sedam asistencija.