Gostovanje u Vrsaru ovoga proljeća nije ni za koju momčad susret u kojemu se može nečemu nadati. Vrsarani djeluju sve bolje i bolje, sve razigranije, a to su ove nedjelje osjetili i momci trenera Roberta Fablea.

Međutim, pali su junački, a momčad Damira Vukadina strijepila je do samoga kraja. Počelo je dobro za domaću momčad. Naumov je već nakon deset minuta doveo Vrsar u prednost koje je Pavišić udvostručio u 22. iz najstrože kazne.

Vrsarani su kontrolirali susret do 66. minute kada je Celić, također s bijele točke smanjio na 2:1. Zakuhali su tada gosti, stvorili par situacija koje je ipak budna obrana Vrsara na čelu sa Stipanovom ipak riješila pa domaćin bilježi zasluženi trobod.

VRSAR – Igralište Vrsara – 1. ŽNL – 21. kolo – SUDAC: Željko Muller (Poreč),  POMOĆNICI: Željko Bunčić (Poreč) i Perica Nikolić (Poreč)

VRSAR – POTPIĆAN UČKA ’72 2:1 (2:0)

Žuti kartoni: Marunica (Vrsar), Putinja, trener Robert Fable (Potpićan Učka ‘72)

Strijelci: 1:0 Naumov 10’, 2:0 Pavišić 22 (11 m), 2:1 Celić 66’ (11 m)

VRSAR: Stipanov, Dekleva D., Marunica, Naumov, Pavišić (79. Šverko),  Matošević, Buković (71. Zdrilić), Koraca, Fonović, Žužić, Jugovac (10. Čehić)

Trener: Damir Vukadin

POTPIĆAN UČKA ’72: Aničić, Putinja, Burul, Braušić, Paliska, Celić, Piletić, Lazarić, Pincin, Juran (73. Paliska), Čule (78. Stojšić)

Trener: Robert Fable