U posljednjoj jučerašnjoj utakmici dana, umaška je momčad na kraju zasluženo stigla do novoga slavlja.
Koliko god bili kvalitetniji i bolji, koliko god bolju utakmicu pružili, igrači Umaga do planirana tri boda stigli su u trećoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Tina Sirotića.
Momčad iz Plomina odlično, gotovo savršeno je zatvorila sve puteve prema svom golu i prijetila iz kontranapada, no ipak Sirotić je pronašao rupu u obrani i donio slavlje umaškoj momčadi.
UMAG – Gradski stadion – 2. ŽNL – 6. kolo – SUDAC: Željko Muller (Poreč), POMOĆNICI: Željko Bunčić (Poreč) i Perica Nikolić (Poreč)
UMAG – PLOMIN 1:0 (0:0)
Žuti kartoni: Krota, Božić (Umag), Vozila Mau., Vozila Mat., Ahmić (Plomin)
Strijelac: 1:0 Sirotić 90′
UMAG: Ferlin, Stipanović, Tutmić, Brombara (75. Makovac), Božić, Kurtović, Kraljević (58. Jašarević), Krota, Stević, Sirotić, Babić
Trener: Boris Černe
PLOMIN: Hušidić, Glavičić (77. Baf), Paliska, Ahmić, Vozila Mau., Popović, Funčić (90. Terković), Mužul, Burul (46. Bošnjak), Teskač, Vozila Mat.
Trener: nema prijave













