Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Tomac za minimalno slavlje Senjana

Tomac za minimalno slavlje Senjana

SHARE
Lucijan Tomac

Mlada momčad Brodograditelja znala je i prije polaska u Senj da se od tamo bodovi rijetko uzimaju. Ipak, braća Mavrić na klupi su “dirigirala” svojom discipliniranom obranom pa su Senjani strepili do posljednjih trenutaka.

Naime, Puljanima je u 18. minuti pobjegao brzonogi Lucijan Tomac i pogodio za 1:0 Nehaja, a do predaha domaćin je mogao povećati vodstvo preko Ajdinija, ali je mreža gostiju ostala netaknuta. Do kraja susreta gosti su pokušali iz tranzicije stići do pogotka, ali je na kraju ostalo minimalnih, ali za domaćina dovoljnih – 1:0.


SENJ – Igralište pod Kulom – Gledatelja: 100 – IV NL NS RI – 23. KOLO
SUDAC: Paolo Jakovašić (Opatija) POMOĆNI SUCI: Danijel Klarić (Ratulje) i Robert Barbić (Rijeka) – DELEGAT: Željko Petrić (Rijeka)

NEHAJ – ULJANIK 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tomac 18´

Žuti kartoni: Moravac, Raković (Uljanik)

NEHAJ: Baričević, Pejanović, Lagumdžija T., Prizmić D., Prpić, Jasprica (od 74. Svast), Tomac, Vukelić (od 88. Lagmudžija D.), Prizmić M., Filipović, Ajdini (od 64. Rončević).
Trener: Nehajev Svast

ULJANIK: Crljenica, Brizić, Husarić (od 64. Miškulin), Vukmir, Moravac De., Gerovac, Agaj Bl., Raković (od 61. Brajković), Šverko (od 46. Siljan), Agaj Be., Moravac Da.
Treneri: Andrej i Josip Mavrić


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 23. KOLO

19-04-2019 17:00
Halubjan
Vihor
20-04-2019 16:30
Crikvenica
Buje
20-04-2019 16:30
Nehaj
Uljanik
20-04-2019 16:30
Pazinka
Naprijed
20-04-2019 16:30
Mladost /F/
Otočac
20-04-2019 16:30
Borac
Rudar
20-04-2019 16:30
Rovinj
Grobničan
20-04-2019 16:30
Cres
Vinodol

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 30 24 3 3 101 31 75 WLWWW
2 Nehaj 30 15 9 6 48 23 54 LWDWW
3 Pazinka 30 15 9 6 62 42 54 LDWWW
4 Vinodol 30 13 10 7 44 40 49 WDDLD
5 Naprijed 30 12 11 7 51 35 47 WWWDD
6 Borac 30 13 7 10 38 35 46 DWLLL
7 Buje 30 11 9 10 46 39 42 LLWDD
8 Rovinj 30 11 7 12 40 42 40 WLDLL
9 Rudar 30 11 6 13 46 49 39 WLWLW
10 Cres 30 11 6 13 38 51 39 DWLLW
11 Otočac 30 11 6 13 33 47 39 WLWLD
12 Uljanik 30 10 5 15 41 48 35 WWLWL
13 Mladost /F/ 30 9 7 14 41 56 34 LLDWD
14 Crikvenica 30 8 7 15 34 49 31 LWLLD
15 Vihor 30 8 2 20 38 76 26 LLLWL
16 Halubjan 30 3 6 21 28 66 15 LWLWL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 24. KOLO

27-04-2019 16:30
Buje
Cres
27-04-2019 16:30
Grobničan
Borac
27-04-2019 16:30
Rudar
Mladost /F/
27-04-2019 16:30
Otočac
Pazinka
27-04-2019 16:30
Naprijed
Nehaj
27-04-2019 16:30
Uljanik
Halubjan
27-04-2019 16:30
Rovinj
Vinodol
28-04-2019 16:30
Vihor
Crikvenica