Home Nogomet Treća ŽNL Istra TREĆA ŽNL SJEVER – 9. KOLO | Dinamo nastavlja goropadno, šok u...

TREĆA ŽNL SJEVER – 9. KOLO | Dinamo nastavlja goropadno, šok u Buzetu

Kolo su otvorili Savudrija i Umag. Saša Stipanović i Gjon Zallaj su postigli pogotke za zasluženu pobjedu gostiju. Dinamo iz Svete Marije na Krasu nastavio je maksimalno. Uz jedan autogol gostiju, zabili su Nik Kovačić, Tilen Kamenčić i Samir Beganović, a njihovi glavni konkurenti iz Buzeta su kiksali, i to podosta neočekivano.

Na Gradski stadion u Buzet stigli su pretposljednji Marušići, a u 47. minuti slomljen je njihov otpor, poentirao je Vanja Jurada. No, šest minuta kasnije Blaž Brudar poravnava na 1:1, a u 57. Jurada „časti“ suca pa Buzećani ostaju s desetoricom do kraja.

U Oprtlju veliki preokret. Grožnjan Oprtalj poveo je golom Daniellea Visintina da bi nakon toga u prekrasan let krenuo Galeb i stigao do visoke pobjede. U listu strijelaca upisali su se Senad Kovačević (2), Anel Nesimi (2) i Luka Pilat.