Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Trešnjevka usprkos napetoj završnici ipak slavodobitno kroz Labin

Trešnjevka usprkos napetoj završnici ipak slavodobitno kroz Labin

SHARE

Rukometašice labinskog Rudara danas su doživjele treći poraz u sezoni, ali ne treba to predstavljati preveliki problem jer je ekipa Trešnjevke pokazala zašto je u vrhu i jedan od kandidata za sam vrh ljestvice.

Od samog početka utakmice gošće su uzele stvar u svoje ruke, vodile 3:6 pa 7:11, a prednost su konstatno držale na osjetnoj razini. Posebice u drugom dijelu kad je semafor pokazivao 13:20. Međutim, uporne labinske rukometašice žaliti će za svojom šansom.

Naime, pred kraj susreta stigle su golom Lepinjice na 28:29 i kada se činilo da bi mogle šokirati gošće, Nikolina Laco je dvama pogocima odvela Trešnjevku do slavlja. Najbolja kod gošći bila je Paula Crnčević sa devet golova dok je raspoložena Dora Rodić kod Labinjanki postigla čak 12.


LABIN – SC Franko Mileta – II HŽRL ZAPAD – 9. KOLO
SUTKINJE: Kristijan Kovačević (Zaprešić) i Velimir Šoić (Samobor)

RUDAR – TREŠNJEVKA 28:31 (13:18)

RUDAR: Kamenar, Zenković 1, Šajina 1, Franković, Šumberac 1, Zahtila 7 (1), Vrkić, Belušić 3, Govedić, Jelčić 1, Lepinjica 2, Zupičić, Rodić 12 (1)
Sedmerci: 2/3, Isključenja: 8 minuta (Šajina 4, Lepinjica 2, Zahtila 2)
Trener: Diego Datos

TREŠNJEVKA: Hajduk, Lesac, Smiljanić 4, Magenreuter, Miholić 4, Žderić 4, Perenčević 1, Rajnović, Miletić, Laco 5, Vurbić, Crnčević 9, Kapetanović 4 (4), Pufek
Sedmerci: 4/4, Isključenja: 4 minuta (Kapetanović 2, Perenčević 2)
Trener: Vladimir Jelčić


DRUGA HŽRL ZAPAD – 9. KOLO

23-11-2019
Rovinj
Zamet
23-11-2019
Rudar
Trešnjevka
23-11-2019
Rugvica
Ivanić
23-11-2019
Zaprešić
Lokomotiva II
23-11-2019
Samobor
Karlovac
23-11-2019
Senia
Arena

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Zamet 11 11 0 0 357 251 22 WWWWW
2 Ivanić 11 9 0 2 348 254 18 WWWWW
3 Trešnjevka 11 9 0 2 338 245 18 LWWWW
4 Rudar 11 7 0 4 332 301 14 WLLWL
5 Samobor 11 6 0 5 353 316 12 WWWLL
6 Karlovac 11 5 1 5 299 297 11 DWLWL
7 Lokomotiva II 11 4 1 6 326 272 9 LWLWD
8 Zaprešić 11 4 1 6 277 281 9 DLWLL
9 Arena 11 3 1 7 259 326 7 DLLLW
10 Rugvica 11 3 1 7 287 358 7 DLLLW
11 Senia 11 1 1 9 247 326 3 LLWLD
12 Rovinj 11 1 0 10 202 398 2 LLLLL

DRUGA HŽRL ZAPAD – 10. KOLO

30-11-2019
Zamet
Arena
30-11-2019
Karlovac
Senia
30-11-2019
Lokomotiva II
Samobor
30-11-2019
Ivanić
Zaprešić
30-11-2019
Trešnjevka
Rugvica
30-11-2019
Rovinj
Rudar