Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Tri gola za tri boda i povratak na lidersku poziciju

Tri gola za tri boda i povratak na lidersku poziciju

Bakarski je Borac, jasno je to bilo i ranije, više no dobro posložena momčad. Društvance je to koje ima samo jedan doživljeni poraz no danas na  medulinskoj Mutili nisu prikazali puno toga, ali mora se priznati i da je u situacijama u kojima se utakmica lomila sve ipak išlo na stranu lidera iz Medulina.

Domaći su poveli nakon kornera kojega je najprije pokušao realizirati Hasanbegović, no na odbijenoj je lopti najkonkretniji bio Petrit Lekaj i doveo Medulince u vodstvo. No, to vodstvo im je svakako omogućio i vratar Tončinić koji je netom prije toga obranio zicer gostujuće momčadi.

U nastavku, nakon malo više od sat vremena igre, Geromella je nakon izgubljene lopte gostiju primio pas od Ognjenovića i sa 25 metara, uz vjetar, opalio u sam kut vratara Ravlića za povećanje vodstva.

Imali su gosti prigodu kod 2:0 vratiti se u susret, no ponovno je Tončinić savršeno odbranio njihov pokušaj, a minutu prije kraja Hasanbegović je poslao loptu iza zadnje linije Borca za prebrzog Weta koji izlazi na ukopanog vratara i postavlja konačni rezultat susreta.

Mogao je biti i izraženiji da je ponajbolji igrač današnjeg susreta Toni Radović poentirao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, no i ovako veliko zadovoljstvo vlada na Mutili.

MEDULIN – Igralište Mutila – 4. NL NS Rijeka – 8. kolo – SUDAC: Jasenko Mujić (Potpićan), POMOĆNICI: Petar Pejkunović (Kožljak) i Florian Belavić (Salakovci)

MEDULIN 1921 – BORAC 3:0 (1:0)

Žuti kartoni: West, Radović (Medulin 1921), Žeželić, Omerović, Dukađin (Borac)

Strijelci: 1:0 Lekaj 26′, 2:0 Geromella 65′, 3:0 West 88′

MEDULIN 1921: Tončinić, Kariko, Brizić, Ognjenović, Hasanbegović, Lekaj, Golubić, Martinez (82. Kajtazović), West (90. Verk), Radović, Brajković (56. Geromella)

Trener: Alen Jurić

BORAC: Ravlić, Jagić (46. Žeželić), Ivančić, Kovačević, Golić, Dukađin (86. Rusich), Matijević, Omerović (76. Magaš), Štemberger (86. Karleuša), Nemetz, Zrilić (76. Hasani)

Trener: nema prijave