Home Rukomet Prva HRL Jug Trogir slavodobitno kroz Labin

Trogir slavodobitno kroz Labin

Toni Štingl (FOTO: Katarina Franković)

Rukometaši Rudan Labina imali su “lijepi” broj problema u proteklih dva-tri tjedna i od današnje utakmice protiv sjajnog Trogira vjerojatno nisu ni očekivali više od časnog poraza. Gosti su pokazali zašto su visoko na ljestvici.

Iako su bili Trogirani favoriti, otvaranje utakmice bilo je kao iz snova za Labinjane. U petoju minuti Jelušić pogađa za 4:1 i nitko nije mogao znati da više takvog vodstva neće biti za domaće. Tri minute kasnije je 4:4, a onda ubrzo, u 17. Drnasin zabija za 5:9.

Od tog trenutka gosti imaju dominaciju i prednost, iako je Derossi “sa sirenom” pogodio za 11:13 na poluvremenu. U nastavku se igra gol za gol do 45. minute kad domaći više ne stižu popratiti ritam Dalmatinaca pa je u 51. 18:26 i tu je bilo jasno da iznenađenja i povratka  neće biti.