Home Nogomet Druga ŽNL Istra U Kanfanaru zaslužena pobjeda Arne Peruški

U Kanfanaru zaslužena pobjeda Arne Peruški

Derbi drugoga kola 2. ŽNL Istre odigran je u Kanfanaru gdje su gostovali Arne Peruški. Sraz je to dva stara poznanika i iz niže lige, susret koji uvijek obiluje posebnim događanjima.

Utakmica je od početka išla samo u jednom smjeru, i to onom gostujuće momčadi.  Prvo poluvrijeme Kanfanarci nisu zapucali na gol osim dva pokušaja iz slobodnih udaraca sa 25 metara koje sa lakoćom skida Vujica dok su gosti imali 4-5 lijepih situacija u kojima lopta nije htjela u Jurmanovu mrežu.

Odmah na početku drugog poluvremena, nakon tri minute, Mišić je povukao loptu i sa nekih tridesetak metara postiže pogodak za europske televizijske špice. Nakon toga Kanfanarci pokušavaju odigrati i vratiti se u susret, no gostujuća je momčad danas bila fenomenalna, te u jednom od kontinuiranih napada domaćina iz brze tranzicije gostiju Josip Peruško pogađa za 2:0.

U samoj završnici susreta, danas ponajbolji igrač susreta Patrik Repinac stvorio si je nakon bijega i driblinga prigodu koju je Jurman krajnjim naporom obranio.

KANFANAR – Igralište NK Kanfanar – 2. ŽNLI – 2. kolo – SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak), POMOĆNICI: Darko Gubeljić (Labin) i Rafael Mađarić (Vrsar)

KANFANAR – ARNE PERUŠKI 0:2 (0:0)

Žuti kartoni: Zaharija, Bančić, Turčinović, Zgrablić (Kanfanar), Zupanc (Arne Peruški)

Strijelci: 0:1 Mišić 48′, 0:2 Peruško J. 80′

KANFANAR: Jurman, Turčinović, Burić, Antonić, Bančić, Babić (73. Sošić), Božac, Zaharija (46. Zgrablić), Frančula (59. Modrušan), Licul (79. Antončić), Stojanov

Trener: Marino Karlović

ARNE PERUŠKI: Vujica, Peruško I. (59. Zupanc), Mihalić, Crneković, Gašić, Kalac, Marcan (72. Osmanović), Mišić (87. Percan), Peruško J., Repinac, Peruško M.

Trener: Adriano Belli