Home ISTRA Atletika U Medulinu održano Otvoreno pojedinačno prvenstvo Istre i kolo Kvarnerske lige, natjecalo...

U Medulinu održano Otvoreno pojedinačno prvenstvo Istre i kolo Kvarnerske lige, natjecalo se čak 334 natjecatelja

SHARE

U subotu 26.11. 2019. u Medulinu je održano Otvoreno pojedinačno prvenstvo Istre u krosu koje se trčalo i kao sedmo kolo Kvarnerske lige.

Nastupilo je pet istarskih klubova, AK Medulin, AK Istra, AK Maximvs, AK Albona, AK Vodnjan te pet kvarnerskih klubova, AK Kvarner, AK Grobnik, AK Krk, AK Lošinj i AK Jadran Crikvenica.

U kategorijama od najmlađih cicibana do mlađih juniora nastupilo je 334 atletičara i atletičarki. Start i cilj bili su na prekrasnoj medulinskoj rivi kod Malina, a staza je vodila kroz Auto kamp Medulin – Arena hospitality group. Staza nije bila prezahtjevna, kroz borovu šumicu uz more činila se idealnom za subotnji atletski okršaj u prirodi.

Organizator je bio Atletski savez Istre, a tehnički partner i domaćin Atletski klub Medulin koji je svečano obilježio drugo mjesto u ukupnom poretku Kvarnerske lige.

REZULTATI

CICIBANI / 2010. i mlađi /  300m
01. 01. 296 Beni Palić M 2010 AK ISTRA Pula 1:01.48
02. 663 Andro Domazet M 2010 AK KVARNER Rijeka 1:01.90
03. 02. 295 Alen Turkalj M 2010 AK ISTRA Pula 1:04.02

CICIBANKE / 2010. i mlađe /  300m
01. 664 Franka Novosel F 2010 AK KVARNER Rijeka 0:55.77
02. 667 Ana Zamarin F 2010 AK KVARNER Rijeka 1:00.38
03. 01. 495 Ana Božac F 2010 AK MEDULIN 1:00.86

LIMAČI / 2008.-2009. / 600m
01. 669 Ivan Pevalek M 2008 AK KVARNER Rijeka 1:56.50
02. 01. 304 Ivan Jugovac M 2009 AK ISTRA Pula 1:59.81
03. 02. 302 Luka Kljajić M 2008 AK ISTRA Pula 2:01.34

LIMAČICE / 2008.-2009. / 600m
01. 583 Elena Ban F 2008 AK KVARNER Rijeka 1:52.99
02. 584 Silvija Žilić F 2008 AK KVARNER Rijeka 1:56.54
03. 01. 297 Fani Paulišić F 2008 AK ISTRA Pula 1:56.94

MLAĐI KADETI / 2006.-2007. / 1000m
01. 01. 278 Marian Grbin M 2007 AK ISTRA Pula 2:29.91
02. 02. 640 Oliver Bilić M 2007 AK MAXIMVS Poreč 2:36.28
03. 03. 274 Karlo Kostešić M 2007 AK ISTRA Pula 2:37.01

MLAĐE KADETKINJE / 2006.-2007. / 800m
01. 591 Sandra Žilić F 2006 AK KVARNER Rijeka 2:11.83
02. 01. 316 Rebeka Jankulovski F 2006 AK ISTRA Pula 2:23.47
03. 02. 318 Amadea Alaber F 2006 AK ISTRA Pula 2:26.60

KADETI / 2004.-2005. /  2000m
01. 597 Antonio Ban M 2004 AK KVARNER Rijeka 5:17.58
02. 598 Vid Šašinka M 2004 AK KVARNER Rijeka 5:17.60
03. 01. 455 Matej Božac M 2004 AK MEDULIN 5:26.91

KADETKINJE / 2004.-2005. / 1500m
01. 602 Antonia Gauš F 2004 AK KVARNER Rijeka 5:39.67
02. 603 Enia Benković F 2005 AK KVARNER Rijeka 5:43.80
03. 601 Vida Deković F 2004 AK KVARNER Rijeka 5:47.52

MLAĐI JUNIORI / 2002.-2003. /  2000m
01. 606 Ivan Vuletić M 2002 AK KVARNER Rijeka 4:39.66
02. 605 Ante Čavar M 2002 AK KVARNER Rijeka 4:53.76
03. 01. 289 Marko Milovanović M 2002 AK ISTRA Pula 5:01.95

MLAĐE JUNIORKE/ 2002.-2003. / start 11:15h / 1500m
01. 01. 280 Ania Išić F 2002 AK ISTRA Pula 5:14.56
02. 02. 282 Lara Tomić F 2003 AK ISTRA Pula 5:21.36
03. 03. 279 Lucija Višković F 2003 AK ISTRA Pula 5:27.29

Poredak klubova Kvarnerske lige u 2019. godini:

1. AK Kvarner, Rijeka
2. AK Medulin, Medulin
3. AK Grobnik, Čavle
4. AK Istra, Pula
5. AK Maximvs, Poreč
6. AK Albona, Labin
7. AK Krk, Krk
8. AK Liburnija, Rijeka
9. AK Jadran, Crikvenica
10. AK Viškovo, Viškovo