Home Nogomet Treća HNL Zapad U nastavku Crikvenica do uvjerljive pobjede

U nastavku Crikvenica do uvjerljive pobjede

Nakon što su prošle subote slavodobitno prošli preko Verude, današnji susret momčadi Dalibora Viškovića nije mogao puno oduzeti. Mogao im je puno donijeti, no sa druge strane bio je lider iz Crikvenice, momčad koja gubi jednom godišnje, pa domaće trupe mogu zadovoljno na zimsku pauzu neovisno o današnjem rezultatu.

A on u konačnici i je malo previsok, obzirom da su momci iz Buja odigrali jako dobro prvih 45 minuta. No, presjekao ih je brzi pogodak Jetona Imeraja u prvoj minuti nastavka kada je u mrežu ugurao upotrebljiv centaršut Butorca.

Pokušala je bujska momčad pritiskom stvoriti određenu situaciju, i u jeku jednog napada sijevnula je brza gostujuća kontra koju je Buršić pretvorio u 0:2. Potonuli su tada “zeleni” pa je u 73. minuti nakon solo prodora Mašić sa vrha šesnaesterca pogodio za 0:3, a u samoj završnici susreta Škoro pogađa za konačnih 0:4 i slavlje Crikvenice, jer, ponovno su prvaci.

BUJE – Gradski stadion – 3. HNL Zapad – 13. kolo – SUDAC: Luka Milković (Viškovo), POMOĆNICI: Milan Kukuljan (Podkilavac) i Nenad Pjevac (Delnice)

BUJE – CRIKVENICA 0:4 (0:0)

Žuti kartoni: Prodan, Bučić, Baf (Buje)

Strijelci: 0:1 Imeraj 46′, 0:2 Buršić 64′, 0:3 Mašić 73′, 0:4 Škoro 90′

BUJE: Milanović, Peroša, Maslić, Krizmanić, Miličević (55. Mehmedagić), Stritar (80. Baf), Manić, Bučić, Fakin (68. Bašić), Prodan (55. Bartolić), Ibrahimović (80. Šoškić)

Trener: Dalibor Višković

CRIKVENICA: Baričević, Prpić, Bogdanić, Mazzarolli, Butorac, Šarković (80. Suden), Buršić (74. Husejnović), Imeraj (87. Filipović), Merle (87. Škoro), Mašić, Antanasković

Trener: Tomislav Lopac