Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Uljanik petardom protiv Otočca do jubilarne desete pobjede sezone

Uljanik petardom protiv Otočca do jubilarne desete pobjede sezone

Igor Todorov, kapetan Uljanika

Nogometaši Uljanika do vrha su napunili mrežu gostiju iz Otočca za jubilarnu desetu pobjedu sezone. Na kraju je završilo rezultatom 5:0, a gledatelji su sa Verude mogli otići itekako zadovoljni.

Domaćin je poveo već u četvrtoj minuti golom Jokića, da bi odličnih uvodnih 20 minuta Uljanika zaključio drugim golom Moravac. Do odlaska na odmor rezultat je na 3:0 povisio Ružić.

U nastavku utakmice domaćin je zabio još dva pogotka i tako na ovosezonskom oproštaju svojim navijačima podario “petardu”. Za to su se pobrinuli Matić (58′) i Blendi Agaj koji je u 62. minuti zamjenio Ružića i onda se dvadeset minuta kasnije upisao među strijelce.

PULA – SRC Veruda – Gledatelja: 50 – IV NL NS RI – 29. KOLO
SUDAC: Erik Radolović (Marčana). POMOĆNI SUCI: Josip Oroz i Zoran Mijatović (obojica Pula) – DELEGAT: Agan Mešanović (Umag)

ULJANIK – OTOČAC 5:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Jokić 4′, 2:0 Moravac 17′, 3:0 Ružić 44′, 4:0 Matić 58′, 5:0 Bl. Agaj 83′

Žuti kartoni: Moravac (Uljanik), Ostović, Bunjevčević, Krznarić, Smolčić, Rudelić (Otočac)

ULJANIK: Kraljević, Todorov (74. Brižić), Moravac, Gerovac, Jelenić, Ružić (62. Bl. Agaj), Jokić (70. Brajković), Verk (74. Kudić), Be. Agaj (62. Vukmir), Moravac, Matić

Trener: Josip Mavrić

OTOČAC: Krznarić, Tonković, Špoljarić (46′ D. Smolčić), J. Smolčić, Banić, Bunjevčević (75. Dunković), Ostović (71. Rudelić), Bogdanić, Starčević (24. Boban), Krznarić, Sladović (53. Cindrić)

Trener: Darko Vukić