Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Uljanik pobjedom nad Halubjanom prekinuo negativan niz

Uljanik pobjedom nad Halubjanom prekinuo negativan niz

Momčad Uljanika uspjela je u dvoboju sa Halubjanom prekinuti negativan niz, ostvarivši nakon četiri poraza prvo slavlje. Momčad sa Brnasa, koja se već oprostila od natjecanja, pokazala se kao idealan suparnik za prekid bodovne suše.

Dvoboj je počeo vatreno. Nakon samo sedam minuta stotinjak gledatelja na Verudi je već vidjelo dva pogotka. Poveo je domaćin golom Gerovca koji je u petoj minuti svladao gostujućeg vratara Kukića. Samo minutu kasnije za goste je izjednačio Bilić.

Uljanik je u vodstvo vratio Matić, koji je minutu prije kraja prvoga dijela povisio na 2:1, da bi prekid suše i sedmu pobjedu sezone domaćinu u 61. minuti osigurao Jelenić. Uljaniku je put do troboda olakšao Mandić koji je u 36. minuti isključen nakon drugog žutog kartona.

PULA – SRC Veruda – Gledatelja: 100
IV NL NS RIJEKA – 24. KOLO – SUDAC: Dalibor Šušnjar (Klana) POMOĆNI SUCI: Branko Vučinić i Anton Badjuk (obojica Rijeka)

ULJANIK – HALUBJAN 3:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Gerovac (5′), 1:1 Bilić (7′), 2:1 Matić (44′), 3:1 Jelenić (61′)

Žuti kartoni: Raković, Bl. Agaj (Uljanik)
Crveni kartoni: Mandić 36′ (Halubjan, dva žuta kartona)

ULJANIK: Kraljević, Brizić, Moravac, Gerovac, Jelenić, Jokić (66. Brajković), Lazendić (77. Bl. Agaj), Šverko, Be. Agaj (66. Husarić), Moravac, Matić
Treneri: Andrej i Josip Mavrić

HALUBJAN: Kukić, Mandić, Vujičić, Šestan, Kinkela (77. Šipura), Bilić, Abram  (38. Brnčić), Gatara, Miočić, Majetić (71. Zeko), Radan (84. Begić)
Trener: Marko Miletić